Zakup bezpiecznego fotelika dla dziecka

Zakup bezpiecznego fotelika dla dziecka

Szukając bezpiecznego fotelika dla dziecka koniecznie zadbaj o to, aby kierować się przede wszystkim opiniami i renomą marki, a nie wybierać takiego modelu, który w danym momencie dostępny jest w promocji.

  1. Największy wybór fotelików
  2. Popularne modele fotelików samochodowych

Pod żadnym pozorem nie powinieneś oszczędzać na bezpieczeństwie swojego dziecka, dlatego lepiej jest wybrać bezpieczny fotelik dla dziecka ze wszystkimi atestami niż martwić się później o bezpieczeństwo.

Największy wybór fotelików

W zależności od tego, czy potrzebny jest fotelik dla noworodka czy też model dla starszego dziecka, powinieneś określić odpowiednią kategorię produktów. Dzięki temu zakupiony model zapewni najwyższe bezpieczeństwo. Powinieneś też zainteresować się rozwiązaniami, które stosuje marka BeSafe. W tych fotelikach dziecko jest chronione niezależnie od sposobu siedzenia (może więc siedzieć przodem lub tyłem). Oferta fotelików zawiera wiele modeli, w tym między innymi fotelik samochodowy 0-13 kg, dlatego klienci mają czasami problemy ze znalezieniem idealnego rozwiązania. Na szczęście wszystkie rozwiązania zostały podzielone na kategorie, co ułatwia zakupy. Są to odpowiednio foteliki dla niemowlaków (mogą być stosowane przy wadze do 13 kilogramów i do 12 miesiąca życia), foteliki dla maluchów (dla dzieci o wadze do 18 lub 25 kilogramów i do 4 lub 5 roku życia) oraz foteliki dla dzieci (do 36 kilogramów i do 12 roku życia). Dzięki temu łatwo znajdziesz zarówno foteliki samochodowe dla dzieci 0-13 kg, fotelik samochodowy do 36 kg, przeznaczony dla starszych dzieci oraz foteliki RWF montowane wyłącznie tyłem do kierunku jazdy.

[obraz_1]

Popularne modele fotelików samochodowych

Wielu specjalistów radzi, aby wybierać takie modele jak fotelik tyłem do kierunku jazdy do 18kg. Zgodnie z zaleceniami, RWF Foteliki montowane tyłem powinny być stosowane tak długo, jak to jest możliwe. Przed dokonaniem zakupu sprawdź wszystkie parametry wybranego fotelika oraz zwróć uwagę na informacje dodatkowe. Dzięki temu uda ci się prawidłowo zamontować fotelik, co przełoży się na większe bezpieczeństwo twojego dziecka. Oprócz możliwości przeszukiwania oferty według grup wiekowych, czego przykładem jest popularny fotelik samochodowy do 4 lat, klienci mogą również poradzić się sprzedawcy, który zawsze stara się doradzić odpowiedni produkt. Chociaż wszystkie dostępne w sprzedaży modele możesz zobaczyć w Internecie, warto wybrać się do punktu stacjonarnego, by móc sprawdzić, czy fotelik pasuje do waszego samochodu i przede wszystkim by móc zobaczyć przed zakupem, jak wygląda konkretny model.