Arka Noego zabawka

Dzieci to największy skarb na ziemi. Mimo tego ciężko jest znaleźć dla dziecka trafiony prezent. Wielu ludzi ma problem z wyborem odpowiedniego prezentu dla dziecka. Najlepiej jest wybrać prezenty takie, aby rozwijały umiejętności, jakie nasz skarb będzie zdobywał w najbliższym czasie. Szukasz pomysłu na prezent dla swojej pociechy? Zabawki Arka Noego jest najlepszym rozwiązaniem.  Jest to też bardzo fajny pomysł na prezent na roczek. Lub też z okazji nadchodzących Świąt.

W dzisiejszym artykule opiszę zabawkę dla niemowlaka Arka Noego.

Zabawka dla dzieci

Zabawka Arka Noego to świetna zabawa edukacyjna dla Twojego Malucha. Zabawka ta przeznaczona jest dla dzieci od 12 miesiąca życia. Myślę jednak, że zostanie z dzieckiem na dłużej niż kilka tygodni. Zabawka ma wiele atrakcji i zafascynuje każde dziecko. Przede wszystkim dostarczy mu wiele miłych wrażeń podczas zabawy.

Arka Noego to interaktywna zabawka, która zgodnie z podaniem o Noem ma na swoim pokładzie różne zwierzęta. Zwierzaki mówią, wydają dźwięki, śpiewają. A także uczą i bawią.

Wspaniała arka Noego zawiera 9 zwierzątek, które nagrodzą dzieci realistycznymi odgłosami. Bądź zabawną rymowanką za każdym razem, gdy odgadną prawidłowy kształt. A  także, jeśli umieszczą je w odpowiednim miejscu. To wspaniała motywacja, aby poznawać nowe zagadnienia, nazwy zwierzątek.

To jednak nie koniec atrakcji. Po przekręceniu steru maluch usłyszy realistyczny dźwięk statku. A kolorowe mini pianinko, pozwali zagrać własną kompozycję. Istnieje możliwość doczepienia sznureczka do arki. Dzięki czemu zabawkę można również bez trudu prowadzić. Podczas jazdy arka imituje ruchy „płynącej na falach łodzi”, dzięki czemu zabawa jest jeszcze bardziej realistyczna.

Arka Noego

Arka Noego zabawka Arka Noego to interaktywna zabawka od Dumel Discovery, która zachwyci każdego malucha. Kolorowa Arka Noego doskonale łączy zabawę z nauką. Uczy przede wszystkim dzieci rozpoznawania kształtów i kolorów. Urocze figurki zwierząt, zabawne dźwięki, wesołe melodie i pouczające rymowanki, zachęcają do zabawy.

Cechy zabawki:

Arka Noego zawiera 9 zwierzątek – krówkę, świnkę, konia, owcę, lwa, tygrysa, słonia, małpkę, żyrafę. Każde zwierzątko po dopasowaniu kształtu jego podstawki. I umieszczeniu w odpowiednim miejscu wydaje charakterystyczny dla niego odgłos. Również dwukrotne naciśnięcie na zwierzę uruchamia zabawną rymowankę.

Kolejną ciekawą atrakcją jest sam NOE. Po wciśnięciu go sam opowiada swoją historię, skąd się w ogóle wzięła arka. Przed samym Noe mamy ster statku, który po obróceniu wydaje bardzo realistyczne odgłosy dzwonków pokładowych! Ostatnią ciekawostką w pobliżu Noe jest zegar, na którym sami możemy ustawić godzinę.

Na dachu arki znajduje się kolorowe mini pianinko, które zachęca do tworzenia własnych muzycznych kompozycji. Arka Noego jest umieszczona na kółkach. Dlatego można przywiązać do niej sznurek i bobas będzie mogło ciągnąć ją za sobą. Gdy tylko zacznie chodzić. Podczas takiej jazdy arka imituje ruchy „płynącej na falach łodzi”.