Blokada rodzicielska w telefonie dla bezpieczeństwa dziecka

Blokada rodzicielska w telefonie dla bezpieczeństwa dziecka

Blokada rodzicielska brzmi dość surowo, ale czasem jest konieczna. Przyznaj, że zdarza Ci się martwić o swoje dziecko, ale nie chcesz go przesadnie ograniczać? Przejmujesz się tym, co robi ze swoim telefonem? Chciałabyś wiedzieć, jakie treści przegląda, ale nie chcesz być jego prześladowcą? A gdyby tak móc otrzymywać alerty o rzeczach ważnych i blokować je tylko wtedy, gdy uznasz je za niesłuszne? Chcemy Ci opowiedzieć o takim rozwiązaniu. Poznaj aplikację, która umożliwia Ci pełną kontrolę rodzicielską na telefonie Twojego dziecka. Skonfigurujesz ją w 3 prostych krokach i zadbasz, aby telefon komórkowy nie miał na nie złego wpływu.

Aplikacja do kontroli rodzicielskiej

Chcesz wiedzieć, ile czasu Twoje dziecko spędza na swoim telefonie? Jakich aplikacji używa? Gdzie aktualnie przebywa? Możesz robić to i wiele więcej, instalując prostą aplikację o dużych możliwościach na jego i swoim telefonie.

Calmean parental control to aplikacja do kontroli rodzicielskiej wielu aktywności, które Twoje dziecko wykonuje na swoim telefonie. Dzięki niej możesz sprawdzić:

 • sumaryczny czas, jaki dziecko spędziło na telefonie;
 • gry i aplikacje, które Twoje dziecko pobrało na swój telefon;
 • gry i aplikacje, których najczęśćiej używa;
 • lokalizację dziecka i historię przemieszczania się.

Bezpieczna blokada rodzicielska w telefonie

Aplikacja Calmean parental control nie nie tylko pozwala śledzić aktywność Twojego dziecka, ale pozwala Ci również ustawić blokady i limity. Co to oznacza w praktyce?

Dzięki aplikacji Calmean parental control możesz:

 • określić dzienni limit czasu korzystania z telefonu;
 • zablokować dostęp do wybranych gier i aplikacji;
 • ograniczyć czas dostępu do wybranych gier i aplikacji;
 • zdefiniować strefy bezpieczeństwa, po których przekroczeniu otrzymasz alert.

To jednak nie wszystko. Dzięki tej aplikacji dowiesz się natychmiast o tym, że Twoje dziecko przekroczyło ustalone limity czasu, a nawet o tym, że wyłączyło lokalizację. Myślisz, że taka kontrola to przesada? W żadnym razie. Celem kontroli rodzicielskiej jest bezpieczeństwo Twojego dziecka, zarówno to fizyczne, jak i emocjonalne. Właśnie dlatego warto podejmować działania monitorowania i ograniczania dostępu dzieci do treści lub funkcjonalności, które mogą być dla nich nieodpowiednie lub niebezpieczne, zwłaszcza w wieku rozwojowym. Telefon dziecka jest często furtką do takich treści, dlatego warto go kontrolować.

W jakich telefonach możesz ustawić kontrolę rodzicielską?

Blokada rodzicielska wybranych aktywności na telefonie dziecka i monitorowanie jego lokalizacji dostępna jest na niemal wszystkie modele smartfonów. Aby uruchomić kontrolę rodzicielską, musisz wykonać 3 kroki:

 • pobrać aplikację do kontroli na swój telefon,
 • założyć konto w aplikacji i dodać telefon dziecka,
 • zainstalować aplikację do kontroli na telefonie dziecka (odinstalowanie aplikacje przez dziecko jest niemożliwe, chyba że zna do niej kod PIN).

Kontrola rodzicielska w urządzeniach Apple

Blokada Calmean parental control działa na smarfonach Apple. Ogranicz możliwość instalacji aplikacji i wybranych aktywności na smartfonie dziecka.

Kontrola rodzicielska na Android i Harmony OS

Sprawdzaj, ile czasu dziecko spędza przeglądając strony internetowe i grając w gry na telefonach z systemem Android. Co więcej, możesz na nich blokować różne aplikację, w tym aplikację Google Play. Podobnie jak na telefonach marki Huawei z systemem Harmony OS.

Blokada wybranych aktywności dziecka

Gdy wiesz już, jak działa kontrola rodzicielska Calmean parental control, możesz się zastanawiać, czy jest to bezpieczne. Otóż wszystkie dane zbierane przez aplikacje są przechowywane na bezpiecznych serwerach, zgodnie z najwyższymi wymogami i standardami ochrony danych osobowych i RODO. Nie martw się więc o bezpieczeństwo danych, tylko zadbaj o swój spokój i bezpieczeństwo swojego dziecka.