Czy warto zdecydować się na fotelik samochodowy Cybex Solution?

Czy warto zdecydować się na fotelik samochodowy Cybex Solution?

Na rynku fotelików samochodowych znajdziemy mnóstwo oryginalnych konstrukcji pochodzących od wielu producentów. Zwykle różnią się one od siebie stylem wykonania, rodzajem zastosowanych materiałów czy zaimplementowanych rozwiązań technicznych, które mają poprawić ich funkcjonalność i zwiększyć poziom bezpieczeństwa dziecka. Firma Cybex Solution jest jednym z czołowych producentów tego typu sprzętu na świecie. Czy warto zaufać jej doświadczeniu i wybrać jeden z jej produktów?

Dopasowanie fotelika do wagi i wieku dziecka

Jednym z kluczowych kryteriów przy wyborze fotelika samochodowego jest precyzyjne określenie przedziału wagowego, dla jakiego został on zaprojektowany. Ma to bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo przewożonego w nim dziecka oraz na jego komfort. W ofercie firmy Cybex Solution znajdziemy wszystkie główne kategorie samochodowych fotelików dziecięcych, od tych dedykowanych niemowlętom (0-13kg), po modele dla dzieci starszych (15-36kg). W sprzedaży znajdziemy również foteliki uniwersalne, które rosną wraz z dzieckiem, przeznaczone dla dzieci o wadze 9-36kg. Najbezpieczniejszym i najbardziej komfortowym rozwiązaniem dla dziecka wydaje się jednak wybór fotelika dopasowanego do jego aktualnej wagi. Modele uniwersalne wydają się bardzo praktyczne, jednak oferowany przez nie poziom komfortu w sposób naturalny musi być i jest nieco mniejszy.

Jakość wykonania i systemy bezpieczeństwa

Poza dopasowaniem fotelika do aktualnej wagi dziecka, ważna jest również jakość jego wykonania oraz rodzaj zastosowanych w nim rozwiązań konstrukcyjnych, które wpływają na bezpieczeństwo dziecka w momencie kolizji lub wypadku drogowego. W przypadku fotelików samochodowych Cybex Solution na jakość wykonania z pewnością nie można narzekać. Foteliki mają solidną, przemyślaną konstrukcję, a rodzaj zastosowanych do ich wykonania materiałów gwarantuje trwałość na lata. Materiały obiciowe są wytrzymałe, odporne na wycieranie i mechacenie, łatwo utrzymać je w nienagannej czystości. Nie blakną i szybko się nie brudzą. Firma dba również o wdrażanie nowoczesnych technologii poprawiających bezpieczeństwo transportu dziecka. Oczywiście wiele zależy w tym zakresie od wyboru konkretnego modelu fotelika.

Jeśli planujesz zakup nowego fotelika samochodowego i nie wiesz, której firmie warto zaufać, Cybex Solution może być strzałem w dziesiątkę. Firma oferuje wiele typów fotelików dedykowanych dzieciom w różnym wieku, wyposażonych w mnóstwo nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych wpływających na poprawę komfortu podróży i bezpieczeństwo przewożonego dziecka. Poza tym foteliki tej marki wyróżnia atrakcyjny design i doskonała jakość wykonania.