Gadżety dla mam

Gadżety dla mam

Gadżety to nie tylko elektroniczne nowinki, to również ciekawe i ułatwiające życie produkty. Każda mama z pewnością stwierdzi, że pomogłyby jej w codziennym wychowywaniu maluszka. Sprawdź, jakie gadżety oferują sklepy dla mam oraz, które z nich warto mieć.

Gadżety to nie tylko elektroniczne nowinki, to również ciekawe i ułatwiające życie produkty. Każda mama z pewnością stwierdzi, że pomogłyby jej w codziennym wychowywaniu maluszka. Sprawdź, jakie akcesoria oferują sklepy dla mam oraz, które z nich warto mieć. Oto nasza lista:

Smoczek, który sam się zamyka

Wiadomo, że dziecko ma swój jeden ulubiony smoczek i gdy ten spadnie – staje się tragedia. Można go wygotować, lecz nie warto ryzykować ponownej aplikacji go to ust malca. Odpowiedzią na to jest samozamykający się smoczek. Gdy ten spada, uruchamia się samozamykający mechanizm, który chroni część ustną przed zabrudzeniem. 

Łyżka na jedzenie z pojemnikiem

Gadżet, który sprawdzić się na przykład w podróży. Łyżeczka składa się z pojemnika, do którego aplikujemy jedzenie i naciskając wyciskamy na łyżeczkę. Wystarczy nacisnąć i gotowe. Warto zakupić na wiosenne wyjazdy!

Rondo ochronne podczas kąpieli

Wygląda jak parasol wkładany na głowę. Chroni oczy i usta przed dostaniem się do nich płynów, szamponów i wody. Koniec z płaczem podczas kąpieli.

Mata do wanny

Antypoślizgowa w kolorowe kaczuszki sprawi, że żadne dziecko nie będzie bało się kąpieli, a rodzice nie będą bać się o to, że ich dziecko się poślizgnie. Mata wkładana na dno wanny sprawi, że kąpiel będzie bezpieczna. 

Barierka do wanny

Zostajemy w obszarze kąpieli. Gdy posiadamy dużą wannę i nie chcemy zapełniać ją całą wodą, można zakupić specjalną barierkę, która pozwala na wlanie wody jedynie do obszaru, w którym jest dziecko. Oszczędność i praktyczność w jednym. 

Termometr na kran z wodą

Nie trzeba już łokciem sprawdzać, czy woda ma odpowiednią temperaturą. Można zakupić termometr nakładany na kran, który na bieżąco pokazuje temperaturę nalewanej wody. 

Organizer na wannę

Wszystko co jest potrzebne – pod ręką. Gdy kąpiemy dziecko nie możemy zostawić je, aby iść po płyn, gąbkę, ręcznik czy ubranko. Wszystko to należy mieć pod ręką. Specjalny Organizer nakładany na wannę sprawi, że nie trzeba będzie stresować się, czy wszystko mamy przygotowane. 

Sterylizator do smoczków

Jeśli nie posiadacie samozamykającego się smoczka, dobrym wyjściem jest zakup sterylizatora. Pozwala on na dokładne oczyszczenie smoczków z osadów i bakterii, które weszły na jego powierzchnie po upadku. 

Bramka do drzwi

Gdy nie chcemy, aby nasz raczkujący maluch wyszedł z pokoju, dobrze jest zabezpieczyć drzwi specjalną barierką zabezpieczającą. Często wykorzystywana jest również jako ochrona na schodach. 

Gdzie kupić powyższe gadżety?

W specjalistycznych sklepach, które oferują artykuły dla niemowląt. Z pewnością wiele z tych pozycji znajdziemy na półkach tych sklepów.