Informacja dla osób podróżujących do Kanady

Informacja dla osób podróżujących do Kanady

Od 2016 roku rząd Kanadyjski wprowadził elektroniczny system wizowy, który jest dużo wygodniejszy i szybszy dla wielu obywateli, którzy chcą legalnie i zgodnie ze wszystkimi formalnościami wjechać na teren Kanady. Jak się okazuje załatwienie potrzebnych dokumentów wcale nie jest takie skomplikowane.

Profesjonalny i doświadczony portal evisa.express pomaga swoim użytkownikom otrzymać taką elektroniczną wizę do Kanady oraz wielu innych krajów. Co warto wiedzieć wybierając się do Kanady? Jak to wygląda krok po kroku? Zapraszamy poniżej.

Informacja dla osób podróżujących do Kanady

Wielu obywateli z różnych krajów chcąc odwiedzić Kanadę musi posiadać specjalny dokument eTA czyli w skrócie mówiąc elektroniczną wizę.

Obywatele Meksyku, Polski, Chorwacji, Australii czy Nowej Zelandii powinni więc wypełnić określony wniosek o wydanie takiej elektronicznej wizy i równocześnie dokonać opłaty w wysokości 49 EURO. Jak to zrobić najwygodniej?

Kiedy i w jaki sposób należy złożyć wniosek?

Wybierając się do Kanady dobrze jest wejść na portal evisa.express i za pomocą rejestracji na stronie – stworzyć indywidualne konto. Po jego utworzeniu i zalogowaniu, można zacząć działać. Krok po kroku nasz portal pomoże Państwu wypełnić wniosek oraz dokonać bezpiecznej płatności za niego.

Po wysłaniu aplikacji każdy otrzymuje na maila potwierdzenie oraz na wskazaną pocztę elektroniczną przyjdzie wnioskowany dokument (eTA).

Serwis pośrednictwa wizowego działa bardzo sprawnie i szybko, dlatego też staramy się pomóc naszym klientom, by ci jak najszybciej i bez jakichkolwiek trudności otrzymali wszystkie dokumenty do kraju, który jest celem ich podróży.

Nasz serwis stworzony jest dla osób mówiących zarówno po polsku, jak i po angielsku. Obywatele z innych krajów również mogą skorzystać z naszej pomocy. Po wejściu na stronę, w menu znajdującym się po prawej stronie należy zmienić język na angielski i teraz bez jakichkolwiek problemów – można rozpocząć działania związane z uzyskaniem wizy do konkretnego miejsca.

Koszt elektronicznej wizy to wydatek rzędu 49 euro. Opłaty można dokonać również za pośrednictwem naszej strony, wybierając jedną z dostępnych i bezpiecznych na portalu metod płatności.

Jakie informacje i dokumenty wymagane są do otrzymania eTA?

Jest to standardowa procedura, dlatego też we wniosku należy podać takie informacje jak np. cel podróży, termin wyjazdu, czas, w którym będziemy przebywać na terenie Kanady.

Koniecznie trzeba posiadać przy sobie ważny paszport. Bardzo ważne jest także wpisanie aktualnego adresu mailowego. To na niego bowiem otrzymamy nasz elektroniczny dokument upoważniający do przekroczenia granicy Kanady (eTA).

Po wysłaniu wniosku, na nasz adres mailowy zostanie przesłane potwierdzenie jego złożenia. Elektroniczna wiza zazwyczaj zostaje wydana i przesłana na nasz adres mailowy maksymalnie w ciągu 72 godzin. Zdarza się często, iż weryfikacja obywatela jest znacznie szybsza, co oznacza, że dokument znajdzie się na naszym mailu wcześniej. Poźniej pozostaje już tylko wyszukać tanie loty i przygoda czeka.