Jak zaprosić gości na Chrzest? Pomysły na oryginalne zaproszenia

Chrzest Organizując Chrzest Święty dziecka jedną z pierwszych kwestii jest oczywiście wybór miejsca na uroczystość oraz zaproszenie gości. Oczywiście bliskich i znajomych, z którymi chcemy świętować to wyjątkowe wydarzenie możemy zaprosić osobiście lub telefonicznie. Jednak bardziej elegancką formą będą papierowe zaproszenia na Chrzest, które zachwycą pięknym wykonaniem, modnymi wzorami, a często także pełną personalizacją. Obecnie na rynku istnieje bardzo szeroki wybór eleganckich zaproszeń na Chrzest.

 

Czym kierować się przy wyborze zaproszeń na Chrzest dziecka?

Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na ich wykonanie, czyli rodzaj papieru, jakość druku oraz wzór. Najpopularniejsze aktualnie wzory to stópki, wózeczki, aniołki czy symbole sakramentu takie jak chrzcielnica, krzyżyk czy gołąbek. Wybierając zaproszenia najczęściej wahamy się między uniwersalnymi, czyli takimi do samodzielnego wypisania, a zaproszeniami w pełni spersonalizowanymi. Za pierwszą opcją przemawia przede wszystkim cena – zaproszenia uniwersalne są często kilka razy tańsze od tych spersonalizowanych. Jeżeli jednak zależy Wam na naprawdę pięknym efekcie, solidnym wykonaniu i nadruku nie tylko tekstu, ale też nazwisk gości warto sprecyzować się na personalizowane zaproszenia na Chrzest. Przygotowane na czerpanym papierze o delikatnej fakturze, sprzedawane w komplecie z kopertami z dopasowanym graficznie wnętrzem i naklejkami do zamknięcia kopert prezentują się bardzo ekskluzywnie. Dużą popularnością cieszą się również ręcznie wykonywane zaproszenia. Te są często misternie dekorowane ażurowymi elementami, przestrzennymi rozetkami czy pięknie połyskującymi krzyżykami. Cechują się naprawdę pięknymi ozdobami i idealnym dopasowaniem wszystkich elementów.

Zaproszenia na chrzest

Na jakie zaproszenia na Chrzest się zdecydować?

Przede wszystkim warto odpowiedzieć sobie na pytanie, na jakim efekcie nam zależy. Pośród zaproszeń na Chrzest można zauważyć kilka przewijających się tendencji. Najmodniejsze obecnie to zaproszenia dostosowane do płci dziecka, czyli w odcieniach różu dla dziewczynki i w odcieniach błękitu dla chłopca. Jeżeli szukacie właśnie takich zaproszeń warto zwrócić uwagę na zaproszenia z wózeczkiem lub aniołkiem. Zaproszenia z wózeczkiem występują zarówno w wersji uniwersalnej, jak i spersonalizowanej. Cechują się pastelowymi delikatnymi barwami oraz dziecięcymi czcionkami. Całość prezentuje się bardzo niewinnie i podkreśla dziecięcy charakter uroczystości. Bardziej nasyconą, żywszą propozycją są zaproszenia na Chrzciny z aniołkami. Dla chłopca zostały wykonane w odcieniach turkusu i mięty, a dla dziewczynki w kolorach jasnego i ciemnego różu. Wersja personalizowana posiada w komplecie białe koperty z kolorowym graficznym wnętrzem. Na czerpanym papierze zostały nadrukowane urocze aniołki, dowolnie wybrany tekst oraz nazwiska zapraszanych gości. Wybór takich zaproszeń pozwala na ogromną oszczędność czasu. Otrzymujemy gotowy zestaw, który można od razu zaadresować i wysłać do najbliższych bądź wręczyć im osobiście.

Rosnąca popularność minimalistycznych i eleganckich zaproszeń na Chrzest

Jeżeli jesteście fanami bardzo eleganckich, prostych i minimalistycznych wręcz zdobień warto sięgnąć po zaproszenia na Chrzest z kolekcji Złote Stópki. Śliczny motyw wspaniale koresponduje z charakterem uroczystości, a połączenie bieli i złota prezentuje się bardzo elegancko. Uniwersalne zaproszenia ze stópkami zostały wykonane na satynowym półbłyszczącym papierze. Sztywny papier oraz dobrej jakości nadruk powoduje, ze to świetny wybór. Oczywiście, jeżeli zależy Wam na zachwycie gości i bardziej oryginalnym wariancie przygotowana została również wersja w pełni spersonalizowana. Te prezentują się ekskluzywnie, nowocześnie i pięknie, a do tego pozwalają na oszczędność czasu.

Różowe zaproszenia na chrzest

Wśród modnych zdobień na uroczystości obecnie dużą popularnością cieszy się także gałązka eukaliptusa. Eukaliptus pojawia się przede wszystkim w dekoracjach stołu na Chrzest: można zauważyć go w wazonikach, w bukietach czy ułożony na płasko na środku stołu. Nowoczesną propozycją będą więc zaproszenia na Chrzest z eukaliptusem. By wzmocnić ich elegancki charakter zostały przygotowane w odcieniach bieli i butelkowej zieleni z dodatkiem eleganckiego złota. Zaproszenia prezentują się naprawdę pięknie i zostały przygotowane z dbałością o każdy szczegół. Personalizowany tekst oraz nadruk nazwisk gości oraz pojawiający się motyw graficzny gałązki eukaliptusa to świetny wybór, jeżeli motywem przewodnim uroczystości na Chrzest maluszka będzie właśnie eukaliptus.

Gdzie zamówić zaproszenia na Chrzest?

Jak widać wybór zaproszeń na Chrzest jest obecnie bardzo duży. Najważniejsze jest to, że aktualnie nie musicie szukać tego typu dodatków w sklepach stacjonarnych. Istnieją sklepy internetowe z dekoracjami na Chrzest, które oferują szeroką gamę dekoracji na Chrzciny, w tym piękne zaproszenia zarówno w wersji do własnoręcznego wypisania, jak i w wersji w pełni spersonalizowanej. W sklepie internetowym LeonKameleon.pl znajdziecie ogromny wybór eleganckich zaproszeń na Chrzest przygotowanych w oparciu o najmodniejsze trendy, z dbałością o najmniejszy szczegół, ręcznie wykonanych, minimalistycznych i tych bogato zdobionych. Zapraszamy!