Jaki prezent kupić na walentynki?

Jaki prezent kupić na walentynki?

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Do święta zakochanych zostało już tylko kilka tygodni. Zgodnie z tradycją, aby uświetnić ten dzień, ukochani obdarowują się prezentami. Jedni stawiają na symboliczne upominki, inni na zakup prezentu mają nieograniczony budżet. Bez względu na to, w której grupie się jest, czasem może brakować pomysłu czym obdarować drugą połówkę. Oto kilka podpowiedzi, które pozwolą rozwiązać ten kłopot.

Kosmetyki i perfumy – prezent zawsze z klasą

Na Walentynki warto wybrać prezent elegancki i szykowny. Takim bez wątpienia będą perfumy i kosmetyki. Ucieszą one zarówno płeć piękną, jak i brzydką. Ciekawym wyborem będą zestawy, które zawierać będą kilka różnych preparatów. Panowie, którzy chcą takimi kompletami obdarować wybranki swojego serca mogą ich poszukać na perfumeria.pl/collections/shiseido, gdzie dostępne są m.in. ekskluzywne perfumy i kosmetyki Shiseido. Marka nie tylko przygotowała gotowe zestawy, które pozwolą uczcić Dzień Zakochanych, ale także umożliwia stworzenie własnych prezentów. Dobrym wyborem będzie kultowa woda perfumowana Shiseido Zen Woman, do której dołączy się bogaty w witaminy i minerały krem do twarzy czy kilka kolorowych kosmetyków.  

Kosmetyczne i perfumeryjne prezenty na Walentynki proponują też inne marki. Panie bez problemu znajdą więc zestawy kosmetyków i perfum w wydaniu męskim.

Przeżycia – prezent zawsze w cenie

Prezent na Walentynki nie zawsze musi być rzeczą materialną. Coraz większą popularnością i zainteresowaniem cieszą się upominki oferujące przeżycia, doświadczenia i emocje. Swojego partnera można więc obdarować bonem na lot balonem, voucherem do luksusowego SPA, biletem lotniczym na zagraniczny weekend, zaproszeniem na kolacje w ciemnościach czy koncert ulubionego artysty. Taki prezent na długo pozostanie w pamięci i na pewno zostanie doceniony przez osoby lubiące emocje i adrenalinę.

Drobne upominki ku pamięci

Są pary, które z okazji Walentynek obdarowują się jedynie symbolicznymi prezentami. Niski budżet nie oznacza jednak, że upominek będzie mniej atrakcyjny. Dobry krem do twarzy, ulubiony kosmetyk czy perfumy w małej butelce idealne do torebki nie zrujnują portfela, a będą pięknym prezentem. Przy niedużym budżecie można też postawić na bilet do kina lub teatru, książkę ulubionego pisarza, płytę winylową lub tradycyjne kwiaty i czekoladki. Wybierając upominek, zawsze warto kierować się zainteresowaniami osoby, którą chce się obdarować, a także jej potrzebami. Zwykle praktyczne prezenty sprawdzają się najlepiej.