Klocki Lego – prezent idealny?

Klocki LEGO nigdy nie wyjdą z mody. Uwielbiane są nie tylko przez dzieci, ale także i dorosłych. Ich zaletą jest przede wszystkim fakt, iż rozwijają u naszych pociech umiejętności manualne, konstruktorskie oraz logiczne. Klocki to idealny prezent dla dziecka nie zależnie od wieku. To super prezent na każdą okazję.

Klocki Lego na każdą okazję

Klocki LEGO Klocki Lego to świetna zabawa dla każdego. Klocki Lego to zabawka, która nie nudzi się dzieciom od wielu pokoleń. Przedsiębiorstwo założone w 1934 roku w Danii do dziś produkuje najpopularniejsze klocki świata.

Sklep z klockami Lego dla małych i dużych odkrywców. Klocki od kilkunastu lat są najlepszą opcją na prezent dla dziecka. Klocki Lego to nie tylko zabawka to także narzędzie edukacyjne. Dzięki któremu możemy kształtować kreatywność i zdolności motoryczne dziecka. Dają również możliwość praktycznie dowolnego łączenia części i tworzenia niezwykłych konstrukcji. Można tworzyć budowlę zgodnie z instrukcją dołączoną do zestawu. A także można dać się ponieść wyobraźni i stworzyć coś wyjątkowego.

Gdy jednak zaczniemy szukać odpowiedniego zestawu, szybko zauważymy, że ilość dostępnych możliwości jest tak olbrzymia. Dlatego warto przed zakupem zapoznać się z najważniejszymi seriami klocków Lego.

Dla najmłodszych: Lego Duplo

Duplo to wyjątkowa kolekcja klocków Lego przeznaczona dla dzieci już od 18 miesiąca życia. Duże elementy, których maluch nie połknie, proste do złożenia. A także dopasowane do wieku konstrukcje i wiele rodzajowych scenek z życia na całym świecie. 

Lego Ninjago – inspirowane Dalekim Wschodem

Świat legendarnych japońskich wojowników ninja inspiruje i fascynuje – zarówno starszych, jak i młodszych. Sięgając po zestawy z kolekcji Ninjago, możesz stworzyć m.in. ogniste roboty, mechaniczne smoki, szybkie jak błyskawica pojazdy czy kryjówki ninja oraz ich wrogów.

Klocki Lego City

Klocki Lego z serii City to świetny wybór dla małych miłośników budowania miast. Klasyczne klocki pozwalają na stworzenie przestrzeni miejskiej, w której toczy się życie mieszkańców.

Lego Technic – dla konstruktorów

Kolekcja Technic to propozycja dla młodzieży, a także studentów kierunków technicznych. To w zestawach z tej serii znajdują się zaawansowane, częściowo zautomatyzowane i zdalnie sterowane konstrukcje. Zbudowanie każdej z nich to nie lada wyzwanie i zajęcie, które może np. połączyć pasje ojca i syna. Komplet z tego obszaru zadowoli wielu nastolatków.

LEGO Friends – z myślą o dziewczynkach

Seria Lego Friends zabiera dziewczynki w świat przygód pięciu przyjaciółek: Andrei, Mii, Olivii, Stephanie oraz Emmy. Duży wybór tematów zabaw, takich jak budowanie kawiarni, furgonetki czy lodowiska. Sprawia, że każda dziewczynka znajduje coś dla siebie. Linia Lego Friends umożliwia również kolekcjonowanie kolejnych zestawów, które łączą się w jedną całość.

Lego Classic – zestaw dla każdego

Od 4 do 104 lat – tak właśnie można zarysować przedział wiekowy odbiorców kolekcji Lego Classic. Dlatego zestaw Lego Classic może być upominkiem dla każdego. Taki komplet może posłużyć do zbudowania nawet najbardziej fantazyjnych konstrukcji. Co ważne, w serii Lego Classic nie ma żadnego gotowego projektu. To budujący odpowiada za ostateczny efekt. I właśnie, dlatego to ta kolekcja najbardziej pobudza wyobraźnię.

W sklepie z Lego dostępne są też klocki lego dla dorosłych. Tutaj przede wszystkim możemy wybrać klocki Lego Architecture, Star Wars lub Marvel Superheroes.

Wszystkie wymienione powyżej zestawy będą idealnym prezentem dla każdego. W sklepach organizowane są również zniżki na lego. Taka promocja to idealna okazja, by zakupić tanie Lego na prezent.