Kotek interaktywny

Kontakt ze zwierzakami buduje w dziecku wrażliwość i uczy je odpowiedzialności. Oraz uczy tego, jak dbać o swojego pupila.

Jednak na dobry początek najlepsza będzie atrakcyjna maskotka. Opiekując się pluszakiem, który przypomina prawdziwego zwierzaka, dziecko na pewno przygotuje się do posiadania żywego towarzysza.

We wszystkich sklepach z zabawkami znajdziesz olbrzymi wybór interaktywnych pluszaków. Dzięki którym Twoje pociechy nauczą się nowych umiejętności. Interaktywne zabawki dla niemowląt i nieco starszych maluchów wydają dźwięki, poruszają się, wymagają opieki. A także pomagają dzieciom rozwijać spostrzegawczość, kreatywność i wrażliwość.

Na półkach sklepowych znajdziemy interaktywne pieski, kotki oraz wiele innych zwierzaków i pluszaków z ulubionych kreskówek. Jest to super prezent dla dzieci szczególnie alergików, które nie mogą posiadać prawdziwych zwierzaków.

Kotek zabawka dla miłośników zwierząt

Maluch chce mieć żywego pupila? Chcesz rozkochać swoje dziecko w zwierzętach? Podaruj mu kotka zabawkę. Interaktywny Kotek to doskonała zabawka dla każdego dziecka marzącego o własnym zwierzątku. A także jest to doskonały sposób na naukę opiekuńczości i odpowiedzialności.

Kotki to urocze interaktywne zabawki, które do złudzenia przypominają prawdziwego zwierzaka. Wydają charakterystyczne odgłosy, porusza się i reagują na dotyk, machają ogonkiem. A także rusza głową, mruczą i zamyka i otwiera oczka.

Interaktywny kotek to najlepszy prezent dla małego dziecka chcącego mieć własne zwierzę.

Dziecko, które ma takiego kotka nauczy się pierwszych ważnych obowiązków. Przy opiece nad takim  zwierzątkiem. Najważniejsze to nakarmić kociaka. Koty lubią mleko. Postaw miseczkę a kotek zacznie z niej pić. To ważne, by pamiętać o tym, żeby zwierzak nie chodził głodny. Karmienie sprawia radość kotu i dziecku. Wyzwala pozytywne emocje.

Takie kotki również reagują na reakcje człowieka. Mruczy, miauczy, mruży oczy, rusza ogonem i głową. Szczególnie wtedy, gdy go głaszczesz i tulisz. Okaż mu miłość a odwdzięczy się tym samym.

Cena interaktywnych kotków

Kotki są często ulubionymi zwierzętami dziewczynek. Dlatego taki pluszowy zwierzak jest zatem doskonałym pomysłem na prezent, który świetnie zastąpi żywego kota.

Interaktywny kotek to idealny towarzysz zabaw i prawdziwy przyjaciel dzieci. Wystarczy okazać mu odrobinę miłości, zabrać do domu. A na pewno zamieni każdą chwilę w cudowną przygodę. Cena takiego kotka zależy od jego funkcji oraz z jakich materiałów jest wykonana.

Poniżej przedstawiam kilka interaktywnych zabawek – kotków, które są najczęściej kupowane na prezent. Ceny wahają się od 20 do 400 zł:

  • Imc Toys Interaktywny kotek Bianca – cena od 166 zł do 200 zł;

Ta zabawka zachowuje się jak prawdziwy kotek. Gdy ją wołasz odwraca głowę, łasi się podczas głaskania po plecach. A także bawi się piłeczką i mruczy piosenkę.

Imc Toys Interaktywny kotek Bianca

  • Hasbro Furreal Friends Kotek Bootsie – cena od 140 zł do 200 zł;

Zabawka ta okazuje emocje i ma kocią osobowość. Kotek potrafi okazać wesołość, zawstydzenie, ekscytację, czy nawet złość. Kotek lubi się przytulać i reaguje na głaskanie oraz na machanie przed pyszczkiem. Ten kotek również mruczy i ma ruchome łapki.

Hasbro Furreal Friends Kotek Bootsie

  • Cobi Little Live Pets Mój Wymarzony Kotek – cena od 280 zł do 350 zł;

Ten kotek posiada takie funkcje jak mruczenie, porusza się, czuje i reaguje jak prawdziwy kot. Kicia otwiera i zamyka oczka, tuli się jak prawdziwy kotek. A także kręci swoim ogonkiem, gdy go głaszczesz i je z miseczki.

Cobi Little Live Pets Mój Wymarzony Kotek

  • Tm Toys Puszek Ii Kotek Interaktywny – cena od 150 zł do 200 zł;

Kotek uszyty z pluszu wykonuje 9 poleceń. Kotek ma miękkie jasnobrązowe futerko, wesołe oczka oraz różowy nosek. Puszek zachowuje się jak prawdziwe zwierzątko: mruczy, miauczy, prycha, macha ogonkiem. A najbardziej ze wszystkiego lubi być głaskany i przytulany.

Tm Toys Puszek Ii Kotek Interaktywny

  • Kotek Rudy w  pręgi — cena od 67 zł do 100 zł

Kotek Rudy w pręgi reaguje na ruch dłoni. A także kotek miauczy, wydaje kocie odgłosy, porusza głową i macha ogonkiem.

Kotek Rudy w  pregi