Kubek imienny – dla dziecka i dorosłego!

Kubek imienny – dla dziecka i dorosłego!

Kubek z imieniem to wyjątkowy i osobisty prezent. Niezależnie od wieku obdarowanego, taki kubek przynosi radość i sprawia, że czujemy się wyjątkowo. Dlaczego więc kubek z imieniem jest takim świetnym pomysłem na prezent zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych? Sprawdźmy!

Kluczem jest personalizacja – to dopasowanie prezentu do osoby, którą chcemy obdarować sprawia, że upominek staje się wyjątkowy. Na szczęście nie trzeba tworzyć skomplikowanych projektów DIY, by wykazać się zaangażowaniem w wymyślenie i wykonanie idealnego prezentu. Zaprojektowanie i zamówienie kubka imiennego dla dziecka lub osoby dorosłej jest niezwykle proste, a sam prezent będzie uroczy i estetyczny

Kubek imienny dla dziecka – pamiątka na lata 

Dla każdego dziecka posiadanie przedmiotu z własnym imieniem to wielkie wyróżnienie. A gdy jeszcze do imienia dołożymy inne personalizowane elementy, radość obdarowanego dziecka gwarantowana! Ale po kolei… 

Kubek imienny dla dziecka staje się nie tylko ulubionym naczyniem do picia, ale także pamiątką, do której maluch będzie wracać przez wiele lat. I na pewno będzie dbać, by nikt inny z niego nie korzystał… Do tego projektowanie takiego kubka to czysta przyjemność. Serio! Dzięki prostym konfiguratorom online możemy wybrać śliczne dziecięce ilustracje, postacie z ulubionych bajek czy nawet umieścić na kubku zdjęcie naszej pociechy. To nie tylko praktyczny prezent, ale i wspaniała pamiątka z dzieciństwa. 

Personalizowany kubek na prezent 

Nie tylko dzieci cieszą się z kubków z imieniem. Takie personalizowane przedmioty są doskonałym pomysłem na upominki również dla ważnych dla nas dorosłych. Kubek z imieniem, ulubionym cytatem, grafiką czy zdjęciem to miły gest, który pokazuje, że poświęciliśmy czas, by znaleźć coś wyjątkowego. Taki kubek sprawdzi się jako prezent na różne okazje – na dzień chłopaka, dzień kobiet, święta, urodziny czy rocznice. 

Kubek imienny czy inny prezent personalizowany? 

Oczywiście kubek z imieniem to tylko jeden z wielu pomysłów na personalizowany prezent. Zarówno dla dzieci, jak i dorosłych dostępne są różnorodne przedmioty, które możemy spersonalizować – od koszulek, przez poduszki, po biżuterię z grawerem. Ważne jest, by taki prezent był dopasowany do osoby obdarowywanej i niósł ze sobą wartość emocjonalną. W końcu to właśnie uczucia i wspomnienia sprawiają, że dany prezent staje się wyjątkowy. Nie zapominajmy również o tym, by – personalizując przedmiot – zwrócić uwagę na to, co lubi osoba, jaką będziemy obdarowywać. To w końcu dla niej, a nie dla samych siebie przygotowujemy ten prezent. 

Jak zaprojektować kubek imienny dla dziecka lub dorosłego? 

Nie ma nic prostszego! Aby zaprojektować piękny personalizowany kubek nie musisz nawet wychodzić z domu. Wystarczy że na swoim komputerze lub telefonie otworzysz stronę Empik Foto, wybierzesz produkt, który chcesz spersonalizować – czyli jeden z pięknych kubków – i skorzystasz z dowolnego projektu. Następnie możesz przejść do personalizacji: dodać imię, wybrane grafiki czy zdjęcia, które dodadzą prezentowi indywidualnego charakteru. I tyle – możesz zamówić kubek! Koniecznie wejdź na Empik Foto i przekonaj się, jakie to proste. 

Artykuł partnera