Miś Szumiś – dlaczego jest to zabawka must have?

Miś Szumiś – dlaczego jest to zabawka must have?

Szumiś to zabawka, która przebojem wdarła się na rynek zabawek, produktów dla dzieci. Za sukcesem stoi świetne wykonanie oraz potrzeba dziecka, która dzięki temu misiowi jest spełniona.

Urządzenie wewnątrz zabawki wytwarza różowy szum, który przypomina dziecku przyjazne dźwięki, jakie słyszało w łonie matki. Różowy szum jest najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy dla dziecka. Urządzenie jest bezpiecznie i pewnie zainstalowane wewnątrz zabawki.

Miękka zabawka

Szumiący Miś wykonany jest z miękkiego, najwyższej jakości materiału, który został dokładnie przetestowany w laboratoriach badających zabawki. Misiek ubrany jest w modną szarą bluzę z kapturem, którą ozdobiliśmy ozdobnym, złotym haftem w kształcie serca, z logo Whisbear. Bluzę można zdjąć. Dzięki magnesom bezpiecznie wszytym w łapki, zabawkę można przyczepić do większości łóżek lub do pałąka wózka.

Jak działa CRYsensor?

Funkcja CRYsensor, czyli „detektor płaczu”, to inteligentne rozwiązanie, które zaprojektowaliśmy z myślą o niemowlętach gwałtownie budzących się w nocy. Kiedy zabawka rozpoznaje płacz dziecka, automatycznie reaguje wytwarzając kojący różowy szum. Po 40 minutach szumienia delikatnie zmniejsza głośność dźwięku i przełącza się w tryb czuwania. Jeśli dziecko ponownie zacznie płakać, zabawka automatycznie to wykryje i włączy się na kolejne 20 minut. Urządzenie można włączyć i wyłączyć ręcznie. Urządzenie może być obsługiwane za pomocą jednego przycisku. Różowy szum filtruje hałas z otoczenia, a jego głośność można regulować ręcznie.

Gwarancja bezpieczeństwa

Produkty Whisbear jako pierwsze szumiące zabawki w Polsce otrzymały oficjalną aprobatę Instytutu Matki i Dziecka dla dzieci mających problemy z zasypianiem. Instytut weryfikuje produkty pod kątem bezpieczeństwa ogólnego, zdrowotnego i rozwojowego.

Duży wybór misiów

Zastanawiasz się już pewnie tylko, którego misia wybrać? Z pomocą przyjdzie Ci ten link https://malyindywidualista.com.pl/mis-szumis-ktorego-misia-wybrac/. Wybierz swojego misia i ciesz się z ukojenia, które przyniesie Twojemu dziecku.