Motyl Kyodai

Motyl Kyodai

Kolorowa plansza, którą przedstawia Motyl Kyodai to fascynująca gra logiczna. Głównie charakteryzuje się wspaniałą i kolorową grafiką. Motyl Butterfly Kyodai to gra logiczna typu mahjong, w której zadaniem graczy jest odnajdywanie i łączenie dwóch par skrzydeł motyli.

Krótko mówiąc, jest to klon gier z gatunku Majong. W tej grze należy dopasować dwa takie same elementy do siebie. Po dopasowaniu dwóch identycznych skrzydełek motylek ożyję i odleci. Celem gry jest usunięcie wszystkich żetonów z planszy poprzez łączenie dwóch pasujących płytek. Gra ta będzie ekscytująca zarówno dla chłopców i dziewcząt, jak i dla dorosłych. Do kompletu polecamy również sklep Motyl Kyodai, w którym znajdziesz wszystko dla dziecka.

Gra Motyl Kyodai

W ostatnim czasie najpopularniejszą grą dla dzieci jest Motyl Kyodai. Jest to bardzo wciągająca gra dla dzieci w każdym wieku i płci. Wszystko, co trzeba umieć w tej grze to zdolność logicznego myślenia oraz strategii. Głównym cele tej gry jest zebranie oraz dopasowanie tych samych skrzydeł.

Połączenia mogą być wykonane w prostych liniach lub z maksymalnie dwoma obrotami. Identyczne elementy powinny być usytuowane w pobliżu lub w taki sposób, że mogą być warunkowo podłączyć linię pod kątem prostym. Osoby, które zdołają wyczyścić planszę, przechodzą do kolejnego etapu. Gra posiada 12 etapów w stopniu od najłatwiejszego do najtrudniejszego. Na górze ekranu znajdują się również dwie pomocne ikonki. To bardzo pomocne nam bonusy. Jeden z nich, znajdzie za nas odpowiednią parę motylków. A drugi wprowadzi trochę świeżego powietrza i zamiesza całkowicie na planszy. Na uporanie się ze wszystkimi owadami masz ograniczona ilość czasu

Gra online dla dzieci

Pomysłów na rozrywkę w Internecie jest sporo. Jedną z nich jest gra Motyl Kyodai. To jedna z niewielu ulubionych gier, która przyciąga sporo ludzi – niezależnie od wieku, płci, miejsca zamieszkania. W tę gry można grać wszędzie ważne, aby posiadać urządzenie mobilne z dostępem do internetu.

Przezabawna gra Motyl Kyodai to gra jednoosobowa. Motyle to wesoła gra logiczna dostępna przez internet. Dzieci, które grają w tę grę rozwijają pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz ćwiczą spostrzegawczość. Motyle to również świetna okazja do nauki kolorów i do rozróżniania motylków.

Gry online dla dzieci to super rozrywka na całej rodziny. Przede wszystkim granie w gry sprawia, że możemy się wiele nauczyć. Przede wszystkim na pierwszym miejscu gry online: uczą języka, poprawiają umiejętności pracy w grupie, odstresowują i odprężają oraz rozwijają wyobraźnie i poprawiają refleks.