Najnowsze kolekcje wózków dziecięcych sygnowany marką Hartan Mercedes

Najnowsze kolekcje wózków dziecięcych sygnowany marką Hartan Mercedes

Wszyscy rodzice stawiamy sobie za cel zapewnienie swoim pociechom tego, co najlepsze. Z tego względu z największą uwagą wybieramy żywność, ubranka czy buty – wielokrotnie upewniając się, że naprawdę będą optymalne dla dziecka. Coraz więcej rodziców uświadamia sobie również znaczenie dobrej jakości wózka, który przede wszystkim zapewni komfort maluchowi, ale również będzie bezpieczny i łatwy w obsłudze dla nas. Jednym z ciekawszych rozwiązań są wózki Hartan, powstające we współpracy z marką Mercedes.

Dziecięce wózki Mercedes

Niemieckiego producenta samochodów Mercedes-Benz nie trzeba nikomu przedstawiać. Samochody produkowane w Stuttgarcie przez dekady kojarzone są z bezpieczeństwem, innowacyjnością i bardzo wysoką jakością wykonania. W dodatku wolno tracą na wartości i są bardzo trwałe. Dlaczego mówimy o tym w kontekście wózków dziecięcych? Ponieważ już od kilku lat współpracę z tym renomowanym producentem prowadzi marka Hartan – niemiecki producent wózków dziecięcych, od ponad 70 lat cieszący się opinią jednego z najlepszych producentów na Starym Kontynencie. Dlaczego zdobywa tak pochlebne opinie? Co im daje współpraca z Mercedesem?

Wózek dla dziecka Mercedes z kolekcji Hartan

Hartan to niemiecka marka stawiająca na innowacyjne i bezpieczne rozwiązania w oferowanych wózkach dziecięcych. Wielofunkcyjne i praktyczne modele od zawsze były znakiem rozpoznawczym tego producenta. Przemyślana konstrukcja zapewnia nie tylko wygodę małemu podróżnikowi, ale również ułatwia przewożenie niezbędnych akcesoriów, a nierzadko zakupów. Ich funkcjonalność można z łatwością rozszerzyć – np. dokupując gondolę transportową (na stelażu lub miękką), śpiworek, torbę na akcesoria, doskonale integrujący się z konstrukcją parasol czy wielofunkcyjny daszek. Lista akcesoriów jest znacznie szersza i pozwala na łatwe dostosowanie wózka do swoich potrzeb. Wygodne spacerowanie z dzieckiem ułatwiają duże, łożyskowane koła i specjalna konstrukcja ramy, zapewniająca dużą wytrzymałość przy obniżonej wadze. Wózki Hartan to również duże możliwości adaptacji, dzięki czemu wraz ze wzrostem dziecka można modyfikować ich ustawienia, co pozwala na wieloletnią eksploatację, bez konieczności zakupu nowego egzemplarza.

Jednak tym, na co zwracamy szczególną uwagę jako rodzice, jest bezpieczeństwo. Jakiż bowiem pożytek z najładniejszego i najbardziej praktycznego wózka, jeśli znajdujący się w nim maluch będzie narażony na upadki, kontakt z toksycznymi materiałami czy promieniowanie UV. Dziecięce wózki Mercedes produkowane przez Hartan zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa, potwierdzony certyfikatem niemieckiego nadzoru technicznego TÜV. Decydując się na wózki Hartan, zawsze możesz mieć pewność, że wykorzystane materiały są bezpieczne i nietoksyczne, skutecznie chronią przed szkodliwym promieniowaniem UV, a elementy konstrukcyjne są wykonane z wytrzymałych stopów metali, co pomimo niskiej masy pozwoliło na osiągnięcie ponadprzeciętnej wytrzymałości i odporności na warunki użytkowe.

Dzięki współpracy z Mercedesem firma Hartan kolejny raz mogła rozszerzyć swoją ofertę i wprowadzić do wózków innowacje. Tym razem, oprócz atrakcyjnego wyglądu nawiązującego do wybranych modeli niemieckiego producenta, wykorzystano również doświadczenie konstrukcyjne, dzięki czemu udało się równocześnie zredukować wagę wózków i zwiększyć ich bezpieczeństwo.

Dziecięce wózki Mercedes – najnowsza kolekcja

Jak co roku, również teraz Hartan zaprezentował nową, odświeżoną kolekcję wózków dziecięcych, powstałych we współpracy z Mercedesem. W aktualnym wydaniu jeszcze bardziej postawiono na minimalistyczną elegancję, trzymając się stonowanych kolorów i profesjonalnej stylistyki. Są więc one jeszcze lepszą propozycją dla wszystkich miłośników praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań, którzy pragną cieszyć się produktem klasy premium – zarówno wizualnie, jak i pod względem jakości wykonania.

Bez wątpienia wózek Hartan okaże się doskonałym wyborem również dla Ciebie i Twojego dziecka. Chciałbyś zapoznać się z modelami na rok 2020? Oficjalny sklep z wózkami dziecięcymi tej marki dostępny jest pod adresem https://www.bambinofelice.pl/ – jest to zarazem jedyny ich dystrybutor w naszym kraju (obsługa gwarancyjna, pełen serwis i szeroka oferta). Szukasz nowego wózka? Sprawdź ofertę Hartan z linii Mercedes i przekonaj się, jak piękne, bezpieczne i funkcjonalne rozwiązania znajdują się w zasięgu ręki. Ty i Twoje dziecko z pewnością będziecie zadowoleni, a wspólne spacery staną się jeszcze przyjemniejszym elementem każdego dnia!