Park trampolin – rozrywka nie tylko dla dzieci!

Park trampolin – rozrywka nie tylko dla dzieci!

Poczuj się znów jak wtedy, gdy miałeś kilka lat! Wybierz się do parku trampolin i przygotuj się na niezwykłą zabawę!

Szukasz pomysłu na aktywny weekend w Warszawie? Jeśli pogoda pokrzyżowała Ci plany i wyjście na rower lub wyjazd za miasto nie wchodzą w grę, wybierz się na trampoliny w Warszawie i baw się jak nigdy dotąd!

Park trampolin – pomysł na aktywną rozrywkę

Po okresie dużej popularności paintballu oraz escape roomów przyszedł czas na trampoliny. Obszerne, zadaszone parki trampolin cieszą się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem i możemy znaleźć je w wielu miastach w Polsce.

Bez problemu zlokalizujemy także park trampolin w Warszawie, gdzie już teraz działa kilka takich punktów. Jednym z nich jest park trampolin Airo, który znajduje się przy ulicy Łopuszańskiej.

W parkach trampolin na gości czekają ogromne sale wypełnione trampolinami ułożonymi nie tylko na podłodze, ale również na ścianach. To profesjonalne trampoliny, które zapewniają doskonałe odbicia, a dzięki odpowiednim zabezpieczeniom gwarantują odpowiednią ochronę przed urazami.

Dodatkowo, park trampolin może zaproponować nam nie tylko trampoliny, ale także wiele innych ciekawych atrakcji, na przykład:

 • baseny z gąbkami – zapewniają miękkie lądowanie
 • slack line – lina akrobatyczna do trenowania równowagi i akrobacji
 • ścieżki akrobatyczne – wyposażone w trampoliny i inne akcesoria do wykonywania różnych ewolucji
 • trapez – trapez cyrkowy do bujania się
 • wall run – trampoliny, po których wbiega się na ścianę, aby dostać się na górę
 • kosze do wsadów – do koszykówki na trampolinach
 • ścianki wspinaczkowe – z bezpiecznymi basenami lub matami na dole
 • tory ninja – specjalne tory przeszkód pozwalające na ćwiczenie zwinności
 • twister – dwie kręcące się belki, przez które należy przeskoczyć lub schylić się, aby uniknąć strącenia do basenu z gąbkami
 • battle beam – wąska belka zawieszona nad basenem z gąbkami, jeden uczestnik walki próbuje zepchnąć drugiego z belki
 • air track – dmuchana mata przeznaczona do ćwiczenia ewolucji

To tylko niektóre atrakcje, jakie może zaserwować nam park trampolin, ponieważ do dyspozycji mamy także wiele innych propozycji. Oczywiście, takie rozrywki posiadają tylko niektóre parki trampolin w Warszawie, dlatego warto wcześniej sprawdzić, jaką posiadają infrastrukturę.

Trampoliny bez ograniczeń wiekowych

Czy trampoliny kojarzą Ci się głównie z małymi dziećmi? Czas porzucić takie wyobrażenia, ponieważ park trampolin to kapitalna rozrywka dla każdego – niezależnie od wieku!

Na trampoliny możemy wybrać się zatem nawet wtedy, gdy czasy dzieciństwa mamy już za sobą. Dla wielu osób to doskonały sposób, aby znów przypomnieć sobie ten okres beztroski i przy tym dobrze się bawić, nie wspominając już o spalonych wówczas kaloriach. Park trampolin może być doskonałym uzupełnieniem treningów także dla tych osób, które mają do zrzucenia sporo kilogramów.

Warto także wskazać, że w wielu parkach trampolin, w tym także w Warszawie można skorzystać ze specjalnych zajęć, które skoncentrowane są między innymi na akrobatyce czy na parkourze. Podczas nich można zdobyć specjalne umiejętności pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów.

Park trampolin Airo w Warszawie – zarezerwuj bilety już teraz!

Chcesz wybrać się do parku trampolin w Warszawie? Postaw na miejsce, gdzie czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji w przystępnej cenie! Wybierz park trampolin Airo, który posiada ponad 45 trampolin tworzących powierzchnię przeszło 500 metrów kwadratowych, a także szereg innych ciekawych atrakcji dla początkujących i bardziej zaawansowanych amatorów akrobatyki.

Z parku trampolin Airo mogą korzystać zarówno dzieci, jak również opieki dorosłe. Opieka rodzicielska jest wymagana w przypadku dzieci od 4. roku życia do 7. roku życia.

Ceny za trampoliny w Warszawie w Airo wcale nie są bardzo wysokie – godzina zabawy rozpoczyna się już od 20 złotych, ale jeśli zdecydujemy się na wykupienie specjalnych pakietów, możemy zapłacić za nią jeszcze mniej!