Pediatra 24h Wrocław

lekarz obok

W najróżniejszych dziedzinach życia pojawiają się aplikacje, które ułatwiają kontakty między ludźmi. W telefonie znajdziemy również aplikację medyczną, jaką jest Lekarz Obok. Taka aplikacja daje duże poczucie bezpieczeństwa związane z dostępem do sprawdzonego lekarza. Wtedy gdy będziemy w pilnej potrzebie.

Aplikacja ta ma być dla ludzi, którzy potrzebują szybkiej i wygodnej porady. A także diagnozy albo konsultacji. Lekarz przeprowadza wywiad, bada pacjenta, stawia rozpoznanie, a jeśli to konieczne, proponuje dodatkowe badania lub testy. A w razie potrzeby lekarz wypisuje recepty, skierowania, zwolnienie lekarskie lub opiekę nad członkiem rodziny.

Pediatra 24h Wrocław

Niezwykle ważna jest opieka medyczna w pierwszym roku dziecka. Ponieważ w tym okresie najszybciej się ono rozwija i jest najbardziej narażone na urazy. Wybór pediatry dla swojego dziecka to dla wielu rodziców duże wyzwanie. Trzeba pamiętać, że jest to osoba, która przez najbliższe lata będzie opiekowała się naszym dzieckiem. Dlatego należy wybrać osobę godną zaufania. Opieka medyczna dla dzieci zapewniona jest również na terenie Wrocławia przez 24h. Warto pobrać aplikację na telefon i zamówić wizytę do domu.

Pacjent rejestruje się na platformie wymagane są jedynie dane osobowe i adresowe, e-mail, numer telefonu. A także hasło, nie trzeba wypełniać żadnej ankiety medycznej. Następnie pacjent zamawia wizytę na teraz bądź na później. Opłaci kartą kredytową bądź przelewem i czeka na wizytę.

Zwykle wizyty domowe realizowane są w nagłych przypadkach zachorowania lub schorzenia. Takie choroby uniemożliwiają wizytę pacjenta w przychodni na terenie Wrocławia. Zamawiając lekarza do domu miejmy na uwadze to że wzywamy lekarza z aplikacji tylko wtedy gdy:

 • Dziecko ma:

Gorączkę, ból ucha, katar, ból gardła, wysypkę, biegunkę, zaparcie, nudności, wymioty. A także bóle brzucha, zaczerwienione oczy, wyciek z oka, ból głowy oraz inne objawy.

 • Dorosły ma:

Gorączkę, katar, przeziębienie, grypę, ból głowy, ból brzucha, ból gardła. Ból ucha, ból kręgosłupa i ból kończyn. A także, gdy ma zapalenie spojówek, zaczerwienienie oka, ból stawów. Oraz niewielkie zranienia lub oparzenia, biegunkę oraz zaparcie. Jak i również nudności, wymioty, wysypka, zakażenie dróg moczowych, podwyższone ciśnienie tętnicze. Wysoki poziom glukozy, ukąszenie przez kleszcza i osłabienie ogólne, zmęczenie.

 • Choroby przewlekłe:

Nadciśnienie tętnicze, wysoki poziom cholesterolu, cukrzyca oraz zdjęcie szwów czy wymiana cewnika (pęcherz moczowy).

Pogotowie

Pamiętajmy!!! W przypadku utraty przytomności, nagła duszność, nagła utrata kontaktu, silne krwawienie, poważny uraz, drgawki. Nagły bardzo silny ból głowy, nagły silny ból w klatce piersiowej. A także nagły silny ból brzucha, poród, zatrucie gazami lub lekami, porażenie prądem, wypadek komunikacyjny. Pobudzenie, zachowana agresywne, nagła choroba psychiczna. Oraz inne stany wymagające wezwania karetki pogotowia lub hospitalizacji.

Korzystając z aplikacji firma obdarzy profesjonalną pomocą lekarską zarówno Ciebie jak i Twoją rodzinę. Firma zapewnia wizyty domowe pediatrów, lekarzy rodzinnych i internistów w całym Wrocławiu i okolicach. Czynne jest codziennie od 8 do  21,7 dni w tygodniu. Przez 365 dni w roku.

Wizyty domowe we Wrocławiu i innych miastach prowadzone są według ściśle określonych standardów. Firma przede wszystkim dba o wysoki standard wizyt, dlatego stawia przede wszystkim na:

 • Doświadczenie lekarzy

Firma współpracujemy jedynie z doświadczonymi Lekarzami rodzinnymi, pediatrami i internistami;

 • Bezpieczeństwo

Wszelkie dane pacjentów są chronione na mocy obowiązującego prawa;

 • Profil lekarza

Chcemy, aby wizyta była profesjonalna, ale też miła w odbiorze, dlatego współpracujemy z lekarzami o wysokiej kulturze osobistej;

 • Kontrola jakości

Firma nieustannie wyciąga również wnioski z ocen naszej wizyty wystawionej przez pacjentów. I stara się poprawiać jakość wizyt domowych;

 • Szkolenia

Firma ta wysyłam Lekarzy na szkolenia, redefiniujemy standardy, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie;

 • Standardy

Każda lekarska wizyta domowa prowadzona jest na podstawie ściśle określonych procedur i standardów.

Lekarza we Wrocławiu możemy zamówić online lub przez aplikację, którą pobraliśmy na telefon, podają eksperci z https://www.lekarzobok.pl/wroclaw/. Zamówiony lekarz dotrze w ciągu godziny od wezwania lub w innym, wskazanym przez Ciebie terminie.

Taką wizytę można zamówić w całkiem dobrej cenie:

 • Poniedziałek – piątek: 185 zł, sobota, niedziela i święta: 245 zł;
 • Badanie kolejnego pacjenta podczas wizyty: 80 zł (poniedziałek – piątek), 120 zł (sobota, niedziela i święta). Cena wizyt ustalona z góry;
 • Test lekarski 30 zł/zamawiamy podczas wizyty;
 • Wizyty kontrolne – w ciągu 10 dni od pierwszej wizyty: Od poniedziałku do piątku 150 zł/wizyta kontrolna w ciągu 10 dni, w soboty, niedziele i święta 205 zł/wizyta kontrolna w ciągu 10 dni;
 • Wizyta domowa poza granicami Wrocławia (do 10 km od granicy administracyjnej) – 245 zł.

Aplikacja Lekarz Obok czynna jest codziennie od 8 do 21. Za wizytę zapłacisz w aplikacji, do wyboru płatności ekspresowe lub płatność kartą.