Sklep z oryginalnymi prezentami dla dziecka obchodzi 1 urodziny – sprawdź promocje!

Sklep z oryginalnymi prezentami dla dziecka obchodzi 1 urodziny – sprawdź promocje!

Pierwsze urodziny to świetna okazja na jakiś super upominek. Zwłaszcza wtedy, kiedy obchodzi go sklep, który oferuje nic innego, jak wymarzone prezenty dla dzieci. Z okazji swoich pierwszych urodzin, które przypadają na dzień 15 lipca, sklep Habarri przygotował niezwykły prezent! I to nie dla siebie, ale dla wszystkich swoich klientów!

Rabat 10% na wszystkie zabawki!

Z okazji swoich pierwszych urodzin, internetowy sklep z zabawkami Habarri, oferuje 10% zniżkę na wszystkie zabawki, które zostaną kupione 15 lipca 2020 roku. Wybrane zabawki będą wysłane jeszcze tego samego lub następnego dnia. Urodzinowa promocja działa tylko w dzień urodzin, dlatego warto się sprężyć i obejrzeć asortyment sklepu, który nawet jak na świat dziecięcych zabawek, jest naprawdę wyjątkowy. Nie znajdziemy tam przedmiotów, które dziecko rzuci po kilku chwilach w kąt. Bo zabawki oferowane przez sklep to spełnienie dziecięcych marzeń!

Habarri – zabawki, o których marzą dzieci!

Urodzinowy 10% rabat Habarri dotyczy całego asortymentu sklepu, na który składają się wyjątkowe zabawki dla dzieci. Znajdziemy tam:

  • Miniaturowe domki DIY
  • Domki do kolorowania
  • Stadiony Piłkarskie
  • Zestawy zabawowe do odgrywania ról np. lekarza, kucharza, fryzjera itp.
  • Lampki nocne z projektorem i pozytywką
  • Oryginalne plecaki dziecięce o nietuzinkowej konstrukcji
  • Namioty plażowe z basenem dla dzieci

Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów. A same zabawki oferowane przez sklep są niezwykle oryginalne, wywołują zachwyt i zainteresowanie dziecka na bardzo długi czas. Wiele z nich to prawdziwe cudeńka, które wzbudzają ciekawość nawet u dorosłych. Zabawki te są niezwykle angażujące i co najważniejsze, wyselekcjonowana oferta sklepu umożliwia szybkie i proste zakupy. Nie utoniemy w masie przypadkowych zabawek, ponieważ asortyment jest przemyślany i nie ma w nim przypadkowych rzeczy.

Urodzinowy rabat na zabawki tylko 15 lipca – warto skorzystać!

Oryginalny asortyment sklepu oraz promocja urodzinowa zachęca do przemyślanych zakupów, które mogą nam wystarczyć na kilka różnych okazji. Jeśli możemy gdzieś przechować kupione zabawki, aby wykorzystać je jako prezenty również w niedalekiej przyszłości – na przykład na mikołajki czy pod choinkę, to warto wykorzystać urodzinową promocję w Habarri i zakupić kilka zabawek.

W ten sposób będziemy mogli zaoszczędzić dużo większą kwotę. A jeśli łączny koszt zabawek przewyższy 300 zł, to możemy liczyć także na gratisową wysyłkę zakupionych rzeczy. Sklep wysyła zabawki również za granicę. A dla chętnych możliwy jest odbiór osobisty. Pamiętajmy tylko, że promocja obowiązuje 15 lipca 2020 roku, nie wcześniej i nie później. Zajrzyj na stronę Habarri już teraz, ale zakupy zrób dopiero w dniu urodzin i skorzystaj z rabatu! Udanych łowów!