Strażak Sam zabawki

Kto z nas nie zna strażaka Sama, bohatera brytyjskiego serialu animowanego dla dzieci? Czy Twoje dzieci też go znają? Teraz możesz zaprezentować im serię zabawek o przygodach dzielnego strażaka.

Zawsze dzielny i gotowy do akcji, nie tylko gasi pożary, ale też zdejmuje koty z drzewa. Oraz ratuje z tarapatów nie do końca posłuszne dzieci. Bajka opowiada o przygodach strażaka Sama i jego przyjaciół.

Dzielny Strażak Sam to ulubiona bajka zarówno maluszków, jak i nieco starszych dzieci. Zachwyca nie tylko odwagą, ale też wspaniałym umundurowaniem, sprzętem oraz pojazdami.

Każde dziecko chce zostać strażakiem

Od wieków każdy mały chłopiec zafascynowany był pracą strażaków. I marzyło o tym, aby w nim zostać. Tak jest do dzisiaj. Każdy w wieku 12 lat marzył o tym, aby zostać strażakiem i ratować świat. Strażak Sam to światowy hit wśród bajek dla dzieci. Odważny Sam to jeden z ulubionych bohaterów maluchów. Dzięki nim dzieci uczą się odwagi i radzenia sobie z każdym problemem.

Bajka pokazuje dzieciom trudną i odpowiedzialną pracę strażaków. Bajka przede wszystkim uczy jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień. Oraz jak się przed nim bronić , oraz jak mu zapobiegać. Uświadamia dzieciom również, w jakich sytuacjach niezbędna jest pomoc straży pożarnej. Dzięki bajce dzieci uczą się pomocy innym, zasad zachowania w niebezpieczeństwie i korzystania z numerów alarmowych.

Strażak zabawka

W sklepach z zabawkami znajdziesz szeroką ofertę zabawek i akcesoriów gdzie główną postacią jest Strażak Sam. Dzięki tym zabawkom twoje dziecko zmieni się w swojego ulubionego bajkowego bohatera. Na półkach sklepowych znajdziesz pojazdy dzielnego Strażaka Sama w tym słynny wóz strażacki. Oraz figurki jego przyjaciół, a także piękną remizę strażacką.

Poniżej przedstawiam kilka zabawek dla dzieci, gdzie głównym bohaterem jest Strażak Sam:

Strażak zabawka