Teatr Małego Widza

Teatr Małego Widza

Teatr Małego Widza to sztuki dla dzieci – bajki, ale też współczesne książki, wiersze oraz poematy. Dzieci lubią wizyty w teatrze, jest to dla nich sposób na rozwijanie wyobraźni, naukę, zabawę i wiedzę. Zabawa to dla nich ważna sprawa, a teatr jest miejscem dużej wagi dla każdego małego widza, lepszym niż puste obecnie podwórka. Niejedna osoba o tym pamięta i lubi oglądać sztuki teatralne – rodzice powinni zabrać dziecko do teatru przynajmniej raz w miesiącu. Maluszki są zainteresowane takimi spektaklami, które dają im możliwość rozwoju oraz spędzania czasu w sposób przez nie upragniony. Dla każdego znajdzie się coś wyjątkowego i upragnionego – zabawa, rysowanie, naśladowanie. Aktorzy teatrów małego widza potrafią dzieci włączać w zabawę i sprawić, że mają one poczucie tworzenia.

Sztuka dla dzieci

Pisanie sztuk dla dzieci to dobra sprawa, można puścić wodze wyobraźni i miło spędzić czas. Dzieciaki uwielbiają wszelkie spektakle, uwielbiają poświęcać czas na oglądanie sztuk. Do teatru chodzą z rodzicami i dziadkami, ale mogą też oglądać sztuki teatralne na ekranie telewizora. Dla nich jest to najlepsza rozrywka, dzięki której miło spędzają czas. Na pewno dzieciaki są zainteresowane taką rozrywką, zamierzają rozwijać swoje umiejętności i są skoncentrowane na takich sprawach. Niejedno dziecko w teatrze spędza najpiękniejsze chwile swojego dzieciństwa. Spektakle adresowane są do dzieci w wieku 1-4 czy 1-5 lat, tworzone są również sztuki dla starszego odbiorcy, nastoletniego, ale to już temat na zupełnie inny tekst.To dla nich wyjątkowa rozrywka i sposób na poznanie teatralnej magii.

Możliwości i spektakle w Teatrze Małego Widza

Teatr Małego Widza oferuje spektakle i warsztaty teatralne. Taki teatr istnieje w Warszawie. Dzieciaki chętnie odwiedzają to miejsce. Rolą rodzica jest zachęcenie dziecka do oglądania spektakli oraz czerpania z nich przyjemności. Podczas spektaklu dzieci często są włączane w zabawę. Do teatru można zabierać nawet maluszki mające 2-3 latka. Zabawa kolorami, wodą, ruchem jest dla nich bardzo ważna. Maluszki uwielbiają takie zabawy i miło spędzają czas w taki właśnie sposób. Niejeden młody człowiek swoją przygodę z teatrem zaczął w takim miejscu. Później stał się miłośnikiem spektakli teatralnych dla rodziców. Spektakle dla dzieci są krótsze niż dla dorosłych – nieraz trwają pół godziny, nieraz godzinę. Często włączają maluchy do zabawy – np. pół godziny trwa spektakl, a piętnaście minut przeznacza się na wspólną zabawę. Do takiego teatru wybiera się wiele dzieciaków, są one spragnione doskonałej zabawy i wyjątkowej rozrywki. I taki cel osiągają. Na pewno warto dzieciom zapewnić zabawę i sprawić, że poczują się doskonale i odnajdą miłe chwile dzieciństwa. Scena teatralna to miejsce niezwykłe, a poznanie takiej magii w bardzo młodym wieku sprawia, że dzieci chętnie wczuwają się w rolę prawdziwego fana teatru. I takimi fanami zazwyczaj zostają. Dla niejednej osoby teatr to miejsce, w którym można miło spędzać czas i spokojnie rozwijać własne pasje i zainteresowania