Torba do wózka – jak wybrać tę idealną?

Torba do wózka – jak wybrać tę idealną?

Każda przyszła, świeżo upieczona lub obecna mama, stanie w końcu przed tym dylematem. Która torba do wózka będzie najodpowiedniejsza? Ta wielka, czy może ta mała. Kolorowa czy monochromatyczna? Wybór w sklepach jest ogromny, co wcale nam nie pomaga.

  • Zwróćcie uwagę na pojemność torby do wózka.
  • Wybierajcie funkcjonalną torbę do wózka.
  • Upewnijcie się, że torba ma uchwyty pasujące do wózka.

Nie ma reguły na to, która torba do wózka będzie najlepsza. Każda mama i każdy tata mają różne potrzeby. Jedno jest pewne. Każde z nich na pewno znajdzie coś dla siebie. W sklepach z akcesoriami do wózków jest bardzo szeroki wybór toreb i plecaków do wózków. Producenci toreb do wózków starają się zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających rodziców. Jak podjąć decyzję która z nich będzie dla nas najlepsza? Trzeba zadać sobie kilka pytań o to, czego tak naprawdę oczekujemy i potrzebujemy.

Zwróć uwagę na pojemność torby do wózka. 

Wśród pytań dotyczących tego, jaką torbę do wózka wybrać, jedna z głównych kwestii powinna mieć związek z jej pojemnością. To bardzo ważne, żeby przemyśleć dokładnie do czego i gdzie będziemy jej używać. Jeśli torby do wózka będziemy używać jedynie do przechowywania najważniejszych rzeczy typu pieluchy na zmianę i wilgotne chusteczki, to nie ma sensu wybierać takiej o większych gabarytach. Jeśli jednak ma służyć do czegoś więcej, warto się zastanowić jak duża ma być.

Torbę do wózka możemy zabierać na krótkie spacery, zakupy, długie wycieczki i rodzinne imprezy. Wielu rodziców pakuje do takiej torby całą wyprawkę: pieluchy, butelki z napojem, chusteczki mokre i suche, ubranie na zmianę, a nawet podręczną apteczkę. Jeśli do tego wszystkiego chcemy dołożyć jeszcze minimum naszych rzeczy np. portfel, klucze i telefon, to torba do wózka powinna mieć nie tylko odpowiednią wielkość, ale też i jakość.

Wybieraj funkcjonalną torbę do wózka.

Następnym krokiem będzie przemyślenie czego tak naprawdę potrzebujemy. Pomoże nam w tym parę pytań. Co chcemy włożyć do środka? Czy torba do wózka będzie służyła nam tylko na krótkie spacery, czy może będzie niezbędna na długie wyprawy? Ile przegród potrzebujemy mieć w torbie? Czy korzystamy z zewnętrznych kieszonek do butelek i kubków? Czy potrzebujemy, aby torba była nieprzemakalna? Czy potrzebujemy specjalną kieszeń termiczną? Odpowiadając sobie na szereg pytań dotyczących tego w jaki sposób będzie użytkowana torba, przyspieszymy proces jej wyboru. Funkcjonalność to ważna kwestia i dobrze jest przemyśleć to na spokojnie rozpatrując wszystkie możliwości. Może się zdarzyć, że nie wszystkie torby będą miały każdą potrzebną nam przegrodę czy funkcję. Staniemy wtedy przed istotnym wyborem.

Upewnij się, że torba ma uchwyty pasujące do wózka.

Jak już wiemy w jaki sposób będziemy użytkowali torbę i jakich ma być gabarytów, przyszedł czas na wybranie konkretnego modelu. Torby do wózków na sklepowych półkach będą nas kusiły wyglądem, krojem i wzorami. Niektóre wyglądają naprawdę pięknie. Można ją dobrać do każdego rodzaju wózka, a nawet stylu rodzica. Znajdziemy torby sportowe, chłopięce, dziewczęce, eleganckie, a nawet całkiem fikuśne. Zanim jednak podejmiemy ostateczną decyzję dotyczącą kupna danego modelu, dobrze jest pamiętać o jeszcze jednej bardzo ważnej rzeczy. Czy model który wybraliśmy pasuje do naszego wózka pod względem technicznym.

Zdarza się, że producenci stosują różne uchwyty na torby przy wózkach. Może okazać się, że wybrana przez nas torba nie będzie pasowała do naszego wózka! Aby tego uniknąć warto zwrócić uwagę na firmę i model wózka. Jeśli okaże się, że nasza wymarzona torba niestety nie ma kompatybilnych uchwytów, nie oznacza to rezygnacji z zakupu. Warto zapytać sprzedawcę, czy przypadkiem nie jest w posiadaniu tak zwanych “przejściówek”.

Sprawdź pełen asortyment akcesoriów do wózka w sklepie https://mamaville.pl/