Urodziny dla dzieci na świeżym powietrzu Kraków

Urodziny dla dzieci na świeżym powietrzu Kraków

Zorganizowanie niezapomnianej imprezy urodzinowej dla dziecka na świeżym powietrzu w Krakowie wcale nie musi być trudnym zadaniem, który może przyprawić rodziców o ból głowy. Miejsc, które potrafią dostarczyć solenizantom i ich gościom niebanalnych wrażeń, w Krakowie nie brakuje. Warto przyjrzeć się ofertom niektórych z nich i sprawdzić co oferują.

AgamaSport – urodziny dla dzieci

Propozycja dla osób, które chcą zapewnić dla swoich pociech aktywną oraz sportowo spędzoną imprezę. Organizowana jest ona na obiektach sportowych: AWF, WKS Wawel, TS Wisła albo KS Bronowianka. Rodzic może zdecydować, gdzie chce zorganizować dla dziecka urodziny, ale jest to też zależne od tego, czy miejsce jest w wybranym terminie dostępne. Do wyboru jest również scenariusz imprezy, który jest elastyczny i może się zmieniać, jeśli takie życzenie mają dzieci. Oprócz przygotowanych gier i zabaw, dla gości czekają również inne niespodzianki, które są zależne od pakietu, który zostanie zakupiony. Wyróżnia się pakiet za 950zł, 700zł oraz 150zł.

Ogród doświadczeń im.S.Lema

Ten park edukacyjny, znajdujący się na Alei Pokoju w Krakowie oferuje możliwość zorganizowania urodzin dla dziecka. Wymyślaniem atrakcji zajmuje się specjalny instruktor, a atrakcyjność tych zajęć zależy od warunków pogodowych, jako że odbywa się to w plenerze. Dodatkowo udostępniany jest namiot ze stołami i krzesłami, ale również z dostępem do prądu. W ofercie znajduje się zamówienie ciepłej przekąski oraz deseru. Koszt takiego zestawu to 18 zł za osobę.

Park Wola

W tym ciekawym parku rozrywki również można zorganizować dla swojej pociechy urodziny pełne wrażeń. Animator dba o to, aby dzieci się nie nudziły, poprzez oprowadzanie je po parku i pomaganie w korzystaniu z miejscowych atrakcji. Urodziny można zorganizować o każdej porze roku zarówno latem oraz wiosną, jak i zimą i jesienią, kiedy temperatury są niższe. Pomagają w tym, nowoczesne namioty, przystosowane do tego celu. Do użytku dla gości oddana zostaje cała zastawa urodzinowa, a Park może zapewnić przekąski, za które trzeba dopłacić odpowiednią kwotę. Ceny różnią się w zależności od czasu oraz dnia tygodnia. Organizacja imprezy od poniedziałku do piątku na czas 2 godzin kosztuje 59zł, natomiast w przypadku 3 godzin cena rośnie o 10zł. W weekend cena za 2 godziny wynosi 69zł, w przypadku 3 godzin jest to 79zł. Warto mieć na uwadze, że jest to cena od osoby. Minimalna ilość osób musi wynieść przynajmniej 10 gości.

Dreamlandia

Urodziny mogą odbyć się w siedzibie ekipy w Słomnikach, ale również w plenerze w wybranym przez klienta miejscu. O atrakcje dla dzieci dbają naturalnie animatorzy. Najmłodsi mogą spędzić kreatywnie dzień na zabawie, udziale w rozmaitych konkursach oraz ciekawych grach. Pracownicy Dreamlandi zaplanują dokładny scenariusz, tak aby każde kolejne urodziny miały swój własny charakter. Będą się one mogły odbyć w wybranym przez klienta temacie. Bal na dworze Księżniczki, przyjęcie z superbohaterami to tylko niektóre z potencjalnych możliwości. Na korzyść pracowników Dreamlandi jest również ich ogromne doświadczenie w organizowaniu takich imprez.

Zorganizowanie ciekawych urodzin nie musi być takie straszne, jak widać po powyższych przykładach miejsc, które oferują owe usługi. Dzieci przeżyją pasjonującą przygodę, a rodzice będą mogli oglądać szerokie uśmiechy pociech, które zagoszczą na ich twarzach.