Wózek bliźniaczy dla aktywnej rodziny

Wózek bliźniaczy dla aktywnej rodziny

Wózek bliźniaczy w wersji sportowej? To możliwe – trzeba wybrać model, który sprosta potrzebom aktywnej rodziny: stosunkowo lekki, stabilny, zwrotny i wyposażony w odpowiednie koła. Taki właśnie jest sportowy wózek bliźniaczy Duo Sport. Zapewnia bezpieczeństwo i wygodę użytkowania, bez trudu pokonując zróżnicowane tereny.

Sportowy wózek bliźniaczy Duo Sport

Wózek bliźniaczy TFK Duo Sport to przede wszystkim bezpieczeństwo i wygoda dla dzieci, by każdy spacer stał się prawdziwą przyjemnością. Model został wyposażony w szerokie i wygodne siedziska wykonane z certyfikowanych i oddychających materiałów. Posiada dodatkowo specjalne poduszki znajdujące się przy główkach dzieci oraz 5-punktowe pasy z miękkimi nakładkami. Warto podkreślić również bezstopniową regulację oparcia, dzięki której możesz zapewnić maluszkom wygodną pozycję w trakcie drzemki.

Dzięki przydatnym funkcjom, w które został wyposażony wózek dla dwójki dzieci Duo Sport, użytkowanie go jest niezwykle łatwe. Producent postawił na materiały wodoodporne w siedzisku i budce. To nie tylko ochrona przed deszczem, ale również znacznie prostsze usuwanie zanieczyszczeń. Praktyczna regulowana rączka ułatwi prowadzenie, a dzięki pokryciu eko-skórą pozostanie odporna na uszkodzenia i estetyczna. Rodzice docenią również opatentowany system składania wózka – teraz wystarczy zaledwie kilka sekund, by był gotowy do wrzucenia do bagażnika. Istotna jest także ilość dodatkowych schowków na niezbędne w czasie spacerów drobiazgi oraz pojemny kosz na zakupy znajdujący się pod siedziskiem. Wszystko,co najważniejsze, macie pod ręką!

Ogromną zaletą modelu Duo Sport są 12-calowe koła pompowane marki Schwalbe, które gwarantują najwyższy komfort w czasie jazdy po zróżnicowanym terenie. Ten wózek sportowy dla dwójki dzieci posiada amortyzację na wszystkie koła. Takie rozwiązania doceniają wszystkie rodziny, które cenią sobie aktywny tryb życia i nie chcą zaniechać długich wędrówek tylko dlatego, że pojawiły się dwa maluszki. Pierwsze lata życia to idealny moment, by zarazić pasją do ruchu.

Wózek sportowy dla dwójki dzieci

wózek bliźniaczy sportowy

Sportowy wózek bliźniaczy powinien być przede wszystkim jak najlżejszy. Warto bowiem pamiętać, że maluszki w pierwszych miesiącach życia podwoją swoją masę z dnia narodzin i po kilku miesiącach zbliżą się do łącznej wagi ok. 10 kg. Jednocześnie jednak należy zwrócić uwagę na stabilność wózka, która jest istotna szczególnie w czasie spacerów po trudnym terenie. Nowy model Duo Sport zapewnia pełną stabilność, ważąc niecałe 23 kg.

Nie bez znaczenia będą również wymiary. Jeśli jesteście aktywną rodziną, która lubi wspólne wyjazdy, powinniście sprawdzić, ile mierzy wybrany przez was wózek sportowy dla dwójki dzieci po złożeniu. Należy upewnić się, czy zmieści się w waszym samochodzie i czy pozostała ilość miejsca wystarczy na resztę niezbędnych bagaży. Zwróćcie uwagę, że nowy wózek bliźniaczy TFK Duo Sport mierzy po złożeniu tylko 75 x 78 x 38 cm.

wózek bliźniaczy tfk

Wózek sportowy dla dwójki dzieci musi gwarantować bezpieczeństwo – zwłaszcza wtedy, gdy planujecie poruszać się nim nie tylko po podmiejskich parkach. Koniecznie zwróćcie uwagę na jakość materiałów, z których został wykonany. Niezwykle istotna jest obecność 5-punktowych pasów oraz dodatkowych barierek (osobnych dla każdego z dzieci). Nie bez znaczenia jest amortyzacja we wszystkich kołach, którą oferuje opisywany wyżej model. Sportowy wózek bliźniaczy Duo Sport przeszedł również testy wykonywane przez niemiecki instytut TÜV – to obiektywna ocena jakości i wytrzymałości oferowanego produktu.