Wylatujesz do Włoch samolotem z lotniska Chopina? Zobacz, gdzie bezpiecznie zostawić samochód.

Wylatujesz do Włoch samolotem z lotniska Chopina? Zobacz, gdzie bezpiecznie zostawić samochód.

Włoskie, beztroskie wakacje mogą okazać się koszmarem, jeśli nie zadbasz o to, aby na czas podróży, twój samochód był bezpieczny. Podróżując na lotnisko Chopina własnym pojazdem, musisz liczyć się z tym, że za dozorowany parking będziesz musiał zapłacić, lecz koszty te są zdecydowanie warte ceny twojego świętego spokoju i… wyjątkowych wspomnień z wakacji marzeń w słoneczniej Italii!

Jak dotrzeć na lotnisko Chopina?

Oczywiście ten największy port lotniczy w Polsce oferuje wiele możliwości dotarcia na lot, lecz tym dającym najwięcej swobody i komfortu wciąż pozostaje własny samochód. W wakacje, wiele lotów czarterowych odbywa się o dość nietypowych porach, wcześnie rano lub późno w nocy, co bywa kłopotliwe, dla podróżujących korzystających z transportu publicznego. Co więcej, często z dnia na dzień, zmieniają się godziny wylotu, dlatego zaplanowanie trasy do domu może okazać się bardzo stresujące.

Gdzie zaparkować na lotnisku w Warszawie?

Wybór własnego samochodu jako środka transportu z i na lotnisko wiąże się z potrzebą zarezerwowania miejsca postojowego na lub w okolicy portu Chopina. Jeśli odpowiednio wcześniej poszukasz godnego zaufania parkingu i zrobisz rezerwację, nawet w sezonie nie powinno być problemu ze znalezieniem wolnych miejsc. W niedalekiej odległości od lotniska Chopina zaledwie 7 minut jazdy od głównego terminala znajduje się rekomendowany przez wielu internautów parking Park & Fly – parking-lotnisko.pl, który dysponuje aż 1000 miejsc postojowych, także tym zaopatrzonym w zadaszenie. Parking w cenie za postój oferuje darmowy transfer z i na lotnisko o każdej porze dnia i nocy. Wystarczy, że zadzwonisz i poprosisz o odbiór po przylocie, a ich bus zjawi się w przeciągu kilku minut.

Na co zwrócić uwagę, rezerwując parking?

Najważniejszą kwestią przy wyborze parkingu jest gwarancja bezpieczeństwa, która sprawi, że twój urlop nie zostanie zniszczony przez obawę przed kradzieżą lub uszkodzeniem samochodu. Rekomendowany parking Park & Fly oferuje pełne ubezpieczenie na wypadek nieprzyjemnych zdarzeń, jednocześnie dbając, aby takie przypadki nie miały miejsca. Dozorowany parking posiada monitoring, jest ogrodzony i oświetlony, a także posiada wsparcie firmy ochroniarskiej. Dzięki tym środkom zaradczym możesz spokojnie cieszyć się z uroków podróżowania, zupełnie nie przejmując się tym, co w czasie nieobecności dzieje się z Twoim samochodem.

Czy da się zaoszczędzić na parkingu przy lotnisku?

Jeśli oprócz bezpieczeństwa, zależy nam na atrakcyjnej cenie, parking Park & Fly również będzie strzałem w 10! Ponieważ jego lokalizacja to okolice portu lotniczego, a nie jego teren, parking ten jest znacznie tańszy niż ten, który należy do lotniska Chopina. Przy dłuższym pobycie, zaoszczędzona na prywatnym parkingu kwota, zdecydowanie robi różnicę i pozwala na odłożenie całkiem pokaźnej sumy pieniędzy. Możesz wykorzystać ją na znacznie przyjemniejsze usługi i atrakcje – pyszną kolację we włoskiej pizzerii czy zakup lokalnych pyszności.

Wszystkim podróżującym z Okęcia, życzymy udanych podróży!