Wypróbuj niezawodny zestaw dla noworodków stokke newborn set

Wypróbuj niezawodny zestaw dla noworodków stokke newborn set

Budowanie więzi rodzinnej z noworodkiem oraz niemowlęciem opiera się przede wszystkim na przebywaniu blisko i umożliwieniu maluszkowi uczestnictwa w codziennych czynnościach. Oczywiście nie możesz pozwolić sobie, by dzidziuś ciągle był na Twoich rękach, dlatego warto przyjrzeć się Stokke Newborn Set.

Stokke Newborn Set – co to za produkt?

Komfort i bezpieczeństwo noworodka i niemowlęcia są priorytetami. Jeśli zastanawiasz się, czy łóżeczko, kołyskę lub wózek możesz ustawiać czasowo w strefie dziennej, by maluszek był blisko w każdym momencie oszczędź sobie kłopotliwego przenoszenia i zwróć uwagę na Stokke Newborn Set. Pokryty odporną na uszkodzenie, bezpieczną dla dziecka tkaniną, z perforacją w tylnej części otulacz przeznaczony jest dla noworodków i niemowląt o wadze do 9 kg. Gwarantujący prawidłową cyrkulację powietrza otulacz, w którym dziecko umieścisz w wygodnej, bezpiecznej pozycji i przypniesz za pomocą pięciopunktowej uprzęży posiada podporę na nóżki, co zwiększa komfort wraz ze wzrostem dziecka. Produkt dedykowany jest do użycia wraz z krzesełkiem Tripp Trapp od Stokke, produkowanym od maja 2023 r. 

Dlaczego warto wybrać Stokke Newborn Set z krzesełkiem?

Zapewnij najmłodszemu dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu dzięki najwyższej klasy krzesełku z otulaczem. Umieść w nim dziecko na wysokości stołu, by spokojnie zjeść posiłek wraz z rodziną, a maluszkowi zaoferuj spokój, związany z bliską obecnością. Dzięki Stokke Newborn Set (dostępny na vexpi.pl Twój maluszek będzie uczestniczył nie tylko w rodzinnych posiłkach. Możesz przystawić krzesełko do kuchennego blatu, gdy gotujesz. Dzięki starannie dopracowanej konstrukcji oraz dołączonym ślizgaczom produkt jest całkowicie stabilny i bezpieczny w użytkowaniu na każdej, płaskiej, równej powierzchni we wnętrzu. Jego design zachwyca minimalistyczną nowoczesnością. Pokrowiec otulacza możesz zdjąć do prania. 

Czy Stokke Newborn Set możesz zabrać w podróż?

Stokke Newborn Set jest wyjątkowo funkcjonalny, a w zestawie z krzesełkiem Tripp Trapp może służyć nie tylko w domu. Łatwo go złożysz bez narzędzi, a wskaźnik, zmieniający kolor na zielony poinformuje Cię, że produkt znajduje się w odpowiednim ustawieniu. Lekkie i poręczne krzesełko z Stokke Newborn Set złożysz i zabierzesz ze sobą na urlop, dzięki czemu zapewnisz dziecku bezpieczne, znajome warunki do wypoczynku. Pamiętaj, ten mebelek nadaje się do użycia w pomieszczeniach, by w pełni gwarantował stabilność. Nie ustawiaj go na nierównym terenie, np. na trawie.