Za co dzieci kochają lody?

Za co dzieci kochają lody?

Nie da się ukryć, że lody to ulubiona słodka przekąska wszystkich dzieciaków. Atrakcyjna forma oraz orzeźwienie, jakie wywołuje, sprawia, że jedzeniu lodów towarzyszą emocje nie do podrobienia. Jeśli dojdą do tego lody z postaciami z bajek, jak „Psi Patrol” czy „SpongeBob” firmy Koral, dzieci będą w siódmym niebie!

Kiedy liżemy lody, świat na chwilę staje się prosty, słodki i możemy poczuć, jakbyśmy wracali do błogich chwil dzieciństwa. Jesteśmy dla tej chwili, tu i teraz. Dla dzieci bycie tu i teraz to naturalny stan, a spożywanie lodów tylko potęguje przyjemność bezpośredniego przeżywania błogiej chwili. Dlatego producenci słodkich przysmaków uwzględniają w swojej ofercie lody dla dzieci.

Lody z postaciami z bajek

Niektórzy producenci, jak firma Koral, chcąc sprawić dzieciom jeszcze większą przyjemność, produkują lody na licencjach ze znanych bajek. Lody Koral „Psi Patrol” na patyku miały swoją premierę w 2021 roku, w 2022 roku do oferty dołączyły rożki „Psi Patrol”. Lody są dwukolorowe, ponieważ mają uwielbiane przez dzieciaki smaki: waniliowy i truskawkowy.

Natomiast lody „SpongeBob” to propozycja nie tylko dla dzieciaków, ale i młodszych nastolatków. Lody dostępne są w kubkach, w dwóch smakach: o smaku śmietankowych z galaretką o smaku cytrynowym, dekorowany mleczną czekoladą oraz o smaku waniliowo-czekoladowym. Lody z postaciami z bajek to absolutny hit dla najmłodszych konsumentów.

Lody dla dzieci

Dzieci kochają lody nie tylko dlatego, że przypominają im ulubionych bohaterów, ale za „fun”, jakiego dostarcza im lizanie zimnego, słodkiego przysmaku. Zazwyczaj najchętniej wybierają lody na patyku lub w rożku. Do uwielbianych przez dzieci lodów na patyku oprócz „Psiego Patrolu” można zaliczyć nowość 2022 – lody „Slick”, oczywiście lody Koral „Ekipa”, a także kultowe „Świderki”, „Jockery” czy „Smykusie”. Jeśli chodzi o rożki, dzieciaki z pewnością będą zachwycone oczywiście rożkiem „Psi Patrol”, ale chętnie również skosztują całej gamy tradycyjnych „Rożków” Koral o smakach: truskawkowym, czekoladowym, śmietankowym, cytrynowym, waniliowym czy toffi.

Oczywiście dzieciakom z pewnością posmakują również lody w kubeczku: o smaku gumy balonowej „Top Gum” lub lody „Top Kwaśna lemoniada”. Wszystko, co barwne, słodkie i atrakcyjne, znajdzie uznanie najmłodszych smakoszy. Zwłaszcza intensywnie kolorowe sorbety i smak gumy balonowej. Dodatkową atrakcją jest strzelająca polewa, której rozgryzanie bądź lizanie dostarcza dodatkowej zabawy. Taką polewą, w dodatku o smaku ulubionej przez dzieci gumy balonowej oblane są lody wodne „Ekipa” oraz „Slick Fresh”.