Zajazd Hermanów – wesela w magicznym miejscu

Zajazd Hermanów – wesela w magicznym miejscu

Organizacja wesela to niezwykle skomplikowane zajęcie — należy wziąć pod uwagę nie tylko ilość zaproszonych gości, charakter i styl uroczystości, lecz przede wszystkim miejsce jej wyprawienia. Na szczęście ta ostatnia kwestia może być znacznie ułatwiona, jeśli tylko wybierze się pewne i sprawdzone miejsce, jakim bez wątpienia jest zajazd u Hermanów.

Zajazd Hermanów — podstawowe informacje

Jest to miejsce położone w Olsztynie koło Częstochowy, w niezwykle malowniczej okolicy. Obecny na uboczu zajazd dzięki bliskiej odległości lasu charakteryzuje się szczególnie przyjemną atmosferą, którą dodatkowo potęguje położony nieopodal XIV wieczny zamek.
Rzecz jasna na gości czeka na miejscu ogromny, bardzo przestronny parking, więc nikt nie będzie miał problemów z bezpiecznym pozostawieniem auta na czas zabawy, a staropolska, doskonała w smaku i różnorodności kuchnia zostanie na długo w pamięci odwiedzających.
Kiedy warto wybrać zajazd u Hermanów? Nie da się ukryć, że jest to rewelacyjna propozycja w przypadku organizowania wesel. Mieści się tu prawdopodobnie najlepsza sala weselna w Olsztynie, która jest nie tylko bardzo przestronna, lecz dodatkowo doskonale zaprojektowana logistycznie, co ułatwia organizowanie i sprawne przeprowadzanie tego rodzaju imprez.

Dostępne pokoje

Nie da się ukryć, że jedną z ogromnych korzyści wyboru zajazdu u Hermanów jest bogaty wybór pokoi. W końcu na wesela duża część rodziny przyjeżdża z całej Polski, więc warto zapewnić im na miejscu nocleg, aby mogli spokojnie wypocząć po zabawie.
Do wyboru mamy kilka rodzajów pokoi, począwszy od 1-osobowych po dwójki oraz oczywiście duże i przestronne 4-osobowe apartamenty. Rzecz jasna wszystkie pokoje posiadają prywatną łazienkę, a także nowoczesny wystrój i pełne wyposażenie.

Kuchnia w zajeździe u Hermanów

Jeśli planujecie u nas pobyt lub organizację wesela wiedzieć musicie, że dysponujemy doskonałą i serwującą przepyszne potrawy kuchnią. Menu oparte jest na tradycyjnych polskich potrawach i stawia przede wszystkim na kuchnię domową. Specjalnością naszego kucharza jest pieczony pstrąg, lecz oprócz tego czekają na was liczne zupy, dania z drobiu, wołowiny, a także wieprzowiny. Nie zabraknie także propozycji dla miłośników pierogów.

Oferta w zajeździe u Hermanów

Olsztyn koło Częstochowy to miejsce, które wprost idealnie nadaje się na organizowanie różnorodnych imprez. W zajeździe u Hermanów możecie nie tylko wygodnie wypocząć, szukając spokoju od zgiełku miasta, lecz także zorganizować wiele imprez okolicznościowych.
Oprócz wspomnianego wcześniej wesela podejmujemy się także przygotowywania komunii lub chrzcin. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować u nas innego rodzaju zabawy, czyli urodziny, wieczory kawalerskie lub po prostu spotkania integracyjne.