Wybieramy jeździk dla dziecka

Wybieramy jeździk dla dziecka

Jeździk to jedna z pierwszych zabawek malucha. Na jakie kwestie zwrócić uwagę podczas wyboru takiego pojazdu? Poniżej kilka informacji na ten temat. Zachęcamy do lektury!

Jaki jeździk wybrać? 

Ofert jeździków nie brakuje. Jak więc wśród licznych propozycji wybrać model, który będzie idealny dla naszej pociechy? Przede wszystkim jeździk powinien być dostosowany do wieku malucha ‒ inne pojazdy sprawdzą się dla dziecka, które skończyło roczek, a inne dla malucha, który ma dwa czy trzy latka. 

Ważne  jest, aby jeździk był stabilny, wyposażony w wygodne siodełko, odpowiednio wyprofilowane rączki bądź kierownicę. Modele dla najmłodszych powinny być też wyposażone w specjalny uchwyt dla rodzica.

Kilka propozycji 

Z myślą o wszystkich zainteresowanych kupnem jeździka przygotowaliśmy kilka inspiracji: 

  • Jeździk Snoop 3w1 ‒ to nowoczesny jeździk, który rośnie razem z dzieckiem. Ów jeździk z rączką dla rodzica oraz schowkiem na drobiazgi w kilka sekund można przekształcić w rowerek lub w hulajnogę. Pojazd ma lekką, ale porządną konstrukcję, wyposażony jest ciche kauczukowe kółeczka i wyróżnia się designem. 
  • CRAZYCAR ‒ to nowoczesny jeździk grawitacyjny, który jest bardzo zwinny i wykonany z materiałów najwyższej jakości. 
  • ROWEREK BIEGOWY STYLUS 12” ENERO ‒ w przypadku starszych dzieci doskonale sprawdzi się rowerek biegowy, który sprawi, że maluch nauczy się utrzymywać równowagę i doskonali koordynację ruchową. 

Zakupowo – szeroka oferta jeździków 

Szeroką ofertę jeździków dla dzieci przygotował sklep Zakupowo. Wśród licznych propozycji znajdziemy jeździki dla dziewczynek i chłopców w różnym wieku, w tym również modele, które rosną razem w maluchem. Zakupowo proponuje jeździki na trzech lub czterech kółkach, rowerki biegowe, jeździki interaktywne i wiele, wiele innych. 

Podsumowanie 

Porządny, odpowiednio dobrany jeździk z pewnością da maluchowi wiele radości, a co więcej, zachęci do aktywności fizycznej i sprawi, że wszelkiego typu spacery będą jeszcze przyjemniejsze. Pamiętajmy jednak, że jeździk powinien być dostosowany do wieku malucha, stabilny i całkowicie bezpieczny w użytkowaniu.