Wyjątkowe pamiątki z dzieciństwa

Wyjątkowe pamiątki z dzieciństwa

Czym jest fotografia noworodkowa w stylu lifestyle i jakie są korzyści z sesji zdjęciowych?

Stylowa fotografia noworodkowa to styl fotografowania, który skupia się na uchwyceniu relacji rodzinnych, a nie tylko wyglądu dziecka. Fotografia lifestylowa ma na celu uchwycenie prawdziwych chwil i znaczących połączeń. W rezultacie powstają zdjęcia, które odzwierciedlają surowe, wczesne emocje związane z macierzyństwem i ojcostwem. I co najważniejsze, zdjęcia, które czują się prawdziwe dla unikalnej historii Twojej rodziny. Jeśli pociągają Cię bardziej emocjonalne i autentyczne zdjęcia, możesz rozważyć ten rodzaj sesji. Istnieje kilka korzyści płynących z lifestylowych sesji noworodkowych.

SESJE NOWORODKOWE MOGĄ ODBYWAĆ SIĘ W ZACISZU TWOJEGO DOMU

Stylowe sesje noworodkowe zazwyczaj odbywają się w domu rodziny lub w plenerze. Ogólnie rzecz biorąc, te miejsca są bardziej komfortowe i wygodne dla rodziców. Pozwala to uniknąć stresu i czasu, który trzeba poświęcić na spakowanie torby z pieluchami i wózka, aby dojechać gdziekolwiek. Zaplanowanie sesji noworodkowej w domu może być również szczególnie pomocne jeśli mamy malucha lub inne małe dzieci. W naszych domach przechowujemy wiele wyjątkowych wspomnień. Z tego powodu wiele rodzin uważa, że sesja w domu ma większe znaczenie.

LIFESTYLOWE ZDJĘCIA NOWORODKOWE MOGĄ BYĆ WYKONANE W DOWOLNYM CZASIE

W przeciwieństwie do pozowanej fotografii noworodkowej, zdjęcia lifestyle’owe nie muszą odbywać się w określonym czasie. Twoje dziecko nie musi również spać podczas sesji. Pozwala to na większą elastyczność w planowaniu sesji. Jeśli chcesz, aby zdjęcia uchwyciły Twoje dziecko w najmniejszym stopniu, polecam wykonanie ich w ciągu pierwszych ośmiu tygodni. Chcesz uzyskać więcej wskazówek na temat tego kiedy robić zdjęcia noworodków? Obserwuj mój nadchodzący wpis: Kiedy robić zdjęcia noworodkowe?

LIFESTYLOWE SESJE NOWORODKOWE SĄ ZRELAKSOWANE, NATURALNE I PEŁNE ZNACZENIA

Jako lifestylowy fotograf noworodków, staram się zapewnić szczere, zrelaksowane i intymne doświadczenie fotograficzne. Wykorzystuję moją wiedzę na temat naturalnego oświetlenia i umiejętności fotograficzne, aby uchwycić obrazy, które podkreślają miłość i cudowne życie rodzinne. Aby pomóc Wam się zrelaksować, zapewniam kierunek i delikatne wskazówki dotyczące pozowania. Nigdy nie ustawię Ciebie ani Twojego dziecka w nienaturalnej pozycji. W zasadzie w ogóle nie pozuję noworodków. Uważam, że dzieci są już doskonałe.

Kolejną zaletą tego stylu fotografii noworodkowej jest to, że pozwala nam uchwycić Wasze dziecko w naturalnych pozycjach i uniknąć sztucznych póz czy rekwizytów. Co najważniejsze, dziecko może pozostać w Twoich ramionach, jeśli tak zdecydujesz.