Wejdź bez kolejki na najpopularniejsze atrakcje w Energylandii!

Wejdź bez kolejki na najpopularniejsze atrakcje w Energylandii!

Wakacje już tuż tuż więc warto zaplanować chociażby kilkudniowy urlop! Branża turystyczna w naszym kraju nieco podupadła przez pandemię koronawirusa, jednak poszczególne sektory gospodarki sa powoli odmrażane – w tym hotele, restauracje i inne miejsca rozrywki. Podobnie jest również z Parkiem Rozrywki Energylandia i z pobliskim jej miejscem noclegowym – Western Campem. Naszym zdaniem warto wybrać się do Energylandii na kilka dni i sprawdzić co do zaoferowania ma słynny resort stylizowany na wioskę z Dzikiego Zachodu! 

Niecodzienny nocleg w Western Camp Resort

Western Camp Resort oferuje swoim gościom nie lada atrakcje. Ma do dyspozycji niezwykle komfortowe drewniane domki stylizowane na westernowy klimat Dzikiego Zachodu. Domki są 4 lub 6-osobowe i posiadają prywatne, przy pokojowe łazienki. Domki mniejsze posiadają w wyposażeniu 1 łóżko małżeńskie i jedno piętrowe, natomiast domki 6-osobowe posiadają 1 łóżko piętrowe, 2 pojedyncze łóżka na antresoli oraz łóżko małżeńskie. W pokojach znajdują się telewizory LCD jest również dostęp do szybkiej sieci WI-FI. 

Westerncamp

Jeśli jednak chcielibyście w tym oryginalnym miejscu spróbować nieco bardziej szalonych form noclegu to polecamy namioty Tipi w indiańskiej wiosce lub noclegi w kowbojskich wozach. Standardowe wyposażenie namiotów Tipi to 4 łóżka pojedyncze oraz wszystkie niezbędne sprzęty. Jeżeli chodzi o pomieszczenia sanitarne to są one wspólne dla całego obiektu. Wozy natomiast są 4 lub 2-osobowe. W wozach 4 osobowych znajdziecie 2 łóżka piętrowe, natomiast w wozach 2 – osobowych jedno łóżko małżeńskie, Podobnie jak w przypadku wioski indiańskiej sanitariaty są wspólne. Warto wspomnieć, że są one dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. 

Nocleg i wypoczynek w jednym!

Dodatkowo na terenie obiektu Western Camp Resort na gości czeka wiele innych atrakcji. Place zabaw dla dzieci, boiska do gry w siatkówkę i piłkę nożną, strefy relaksu z hamakami, miejsce z profesjonalnym kinem plenerowym – to zaledwie część udogodnień! Goście mają do dyspozycji również miejsce do połowu ryb, miejsce na zorganizowanie ogniska oraz restaurację hotelową z ogródkiem który latem cieszy się niezwykłą popularnością. Niezaprzeczalnym atutem tego miejsca jest także to, że znajduje się w sąsiedztwie największego w Polsce Parku Rozrywki Energylandia! 

Dlaczego warto wybrać się do Energylandii na kilka dni?

Wypad do Energylandii na kilka dni dla niektórych może wydawać się bezsensowny, bo co można robić w jednym parku rozrywki tak długo. Otóż można bawić się w Energylandii kilka dni, szczególnie w sezonie wakacyjnym, gdy goście mają do dyspozycji strefę parku wodnego! Big Milk Water Park to miejsce zarówno dla dzieci jak i dorosłych! Ilość wodnych atrakcji jest naprawdę ogromna, a dodatkowo jeden bilet wstępu upoważnia do korzystania ze wszystkich stref znajdujących się na terenie obiektu. Dodatkowo Energylandia znajduje się w w centrum Małopolski, więc wyjazd może być również świetną okazją do zwiedzenia pobliskiego Krakowa czy Katowic. 

Okolice Krakowa również są przepiękne: Tyniec, Lanckorona, Niepołomice wraz ze słynną puszczą czy Ojcowski Park Narodowy – to jedynie kilka propozycji na wypad do Małopolski. Naszym zdaniem warto połączyć rodzinną wycieczkę krajoznawczą z ogromna dawką zabawy i adrenaliny w Energylandii! Pobyt polecamy zakończyć we wspominanym w artykule Resorcie Western Camp – to miejsce, które zapadnie w pamięć nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. Dodatkowo aktualnie obiekt uruchomił promocję na specjalne bilety Fast Pass, które upoważniają do określonych przywilejów w Energylandii. O co chodzi? Szczegóły poniżej! 

Bilet Fast Pass – czyli niezwykły przywilej dla gości Western Camp Resort

Goście Western Camp Resort otrzymują możliwość zakupu specjalnego biletu Fast Pass, który upoważnia do wejścia na najpopularniejsze atrakcje Energylandii (Mayan, Zadra i Hyperion) bez kolejki! Dzięki biletowi Fast Pass dostajecie możliwość skorzystania ze specjalnych bramek, które pozwolą Wam cieszyć się atrakcjami Parku Rozrywki Energylandia bez kolejek.